Oto najbardziej toksyczne pary wśród znaków zodiaku. Nie mają szans na szczęście we dwoje!

Te znaki zodiaku oddziałują na siebie toksycznie!

Tych połączeń znaków zodiaku lepiej unikać. Oddziałują na siebie toksycznie! Ich związki są przepisem na katastrofę…

Skorpion i Baran

Oba te znaki cechuje je namiętność, ogień i pasja. Taki właśnie będzie ich związek: intensywny, gwałtowny i pełen dramatów. Szybko się wypali i pozostawi po sobie zgliszcza… Na dodatek Baran i Skorpion są do siebie podobni pod wieloma względami, wciąż będą rywalizować i ze sobą konkurować. Jedno stale będzie się starało przyćmić drugie. Na pewno się ze sobą nie dogadają.

Bliźnięta i Byk

Ten związek będzie przypominał nieustanne przeciąganie liny. Bliźnięta i Byk przez cały czas będą starały się udowodnić swoje racje i pokazać, kto rządzi w relacji. Trudno będzie im się dogadać, a w razie nieporozumień dojść do kompromisu. W ich relacji ciągle będą lecieć iskry, a kłótnie i awantury będą codziennością. To nie może skończyć się dobrze!

Lew i Koziorożec

Lew to dusza towarzystwa, która uwielbia być w centrum uwagi. Jest otwarty, pogodny i optymistycznie nastawiony do życia. Nie dojdzie do porozumienia z Koziorożcem, wiecznym malkontentem, który na wszystko narzeka. Ich relacja skończy się tak, że oboje będą bardzo nieszczęśliwi…

Rak i Strzelec

Te znaki zodiaku się ze sobą nie dogadają! Rak jest wrażliwy i w związku potrzebuje częstych zapewnień miłości. Niestety skryty i wycofany Strzelec nie jest w stanie mu tego zapewnić. Przez to Rak będzie czuł się odrzucony, niekochany i nieakceptowany, a to sprawi że prędzej czy później się wycofa. To głęboko zrani Strzelca, który długo będzie cierpiał i przeżywał rozstanie. Niestety związek tych znaków zodiaku nie będzie należał do udanych…

Ryby i Panna

Ryby są marzycielskie, nieco oderwane od rzeczywistości, przy tym wrażliwe i długo żywią urazę. Ciężko będzie im znaleźć coś wspólnego z racjonalną, krytyczną i surową Panną. W takim związku Ryby czują się źle traktowane i uważają, że Panna jest pozbawiona uczuć, empatii i troski.

Waga i Wodnik

Stabilna i zrównoważona Waga nie dojdzie do porozumienia z beztroskim, impulsywnym i szalonym Wodnikiem. Wodnik jest niezwykle namiętny i pełen pasji, czego brakuje Wadze. Ta bardziej ceni spokój, harmonię i poczucie bezpieczeństwa, niż szalone porywy serca. Te dwa znaki całkowicie się od siebie różnią i inaczej patrzą na świat.

Udostępnij:

Sklep