Rozstaliście się, ale wciąż nie możesz przestać myśleć o byłym? Tęsknisz, wspominasz i nie wiesz, jak o nim zapomnieć? Tak naprawdę wciąż go kochasz? Podpowiadamy, jak odzyskać faceta i uratować związek.

Jak odzyskać faceta i uratować związek?

Tak naprawdę wcale nie musisz stosować żadnych trików i magicznych sposobów... Przedstawiamy sprawdzone i uniwersalne metody, które pozwolą Ci odzyskać faceta i uratować związek. Wbrew pozorom to prostsze, niż myślisz.

Zastanów się nad powodami zerwania

Przypomnij sobie, dlaczego się rozstaliście i po czyjej stronie leżała wina. Jeśli popełniłaś błąd, nie bój się do niego przyznać i przeprosić. Jeśli rozstanie wynikało to z błahych i nieistotnych przyczyn, może warto się pogodzić i do siebie wrócić? Przede wszystkim szczerze porozmawiaj o tym z byłym partnerem. Dzięki temu sprawdzisz, co on o tym myśli i czy również widzi dla Was szansę.

Daj sobie czas i ochłoń

Rozstaliście się zaledwie kilka dni temu, a Ty cierpisz, tęsknisz i nie możesz się z tym pogodzić? Czujesz, ze kochasz byłego i chcesz z wszelką cenę do niego wrócić? Daj sobie czas i.. ochłoń.  Nie spiesz się i nie pchaj ponownie w te związek. bądź przez chwilę sama, skup się na swoim wnętrzu i tym co czujesz. Zastanów się, co jest dla Ciebie najlepsze, uporządkuj swoje myśli i emocje.

Najpierw skup się na sobie

Rozstanie z partnerem to najlepszy moment, aby zadbać o siebie i uporządkować swoje sprawy.  Pracuj nad sobą, rozwijaj swoje pasje i zainteresowania, zadbaj o swoje zdrowie i samopoczucie. Stań się lepszą wersją siebie, a Twój były na pewno to zauważy. Zobaczy, że dobrze sobie radzisz, jesteś szczęśliwa i dobrze czujesz się sama ze sobą. Dzięki temu zda sobie sprawę z tego co stracił.

Nie szukaj pocieszenia na siłę

Wiele kobiet po rozstaniu chce pokazać byłemu że są silne, twarde, zupełnie im nie zależy i pogodziły się z zakończeniem związku. Z tego powodu szybko lądują w objęciach innego mężczyzny, szukając pocieszenia. Jeśli poważnie myślisz o powrocie do byłego, nie rób tego po żadnym pozorem. Pokazywanie na siłę, że masz powodzenie i inni mężczyźni się Tobą interesują, może go tylko odstraszyć i zranić.

Daj mu się wykazać

Nie spiesz się i daj swojemu byłemu przestrzeń. Nie dawaj od siebie za dużo, nie wykładaj od razu wszystkich kart na stół. Nie bądź na każde jego zawołanie i nie spełniaj jego oczekiwań. Nie błagaj o uczucia i zainteresowanie, panuj nad swoimi emocjami i bądź odrobinę niedostępna. To sprawi, że on będzie o Ciebie zabiegał i chciał się wykazać. Bądź pewna siebie, świadoma własnej wartości i zachowaj godność- to Ci się opłaci.

Udostępnij:

Sklep