W tych miejscach kobiety najczęściej dopuszczają się zdrady

W ostatnim czasie badania wykazują, że kobiety coraz częściej dopuszczają się zdrad. Co więcej, niektóre z nich pokazują, że to właśnie przez niewierność płci pięknej zwykle rozpadają się związki. Naukowcy zainteresowali się tym tematem i najbardziej zastanawiające było do nich, jakich okolicznościach kobiety najczęściej dopuszczają się zdrad. Niektóre z nich mogą Was nieźle zaskoczyć.

  Jak już wspominaliśmy, obecnie kobiety coraz częściej decydują się na zdradę partnerów. Badania wykazują, że niewierności dopuszczają się nawet te, które są w szczęśliwych związkach. Oczywiście skok w bok może mieć wiele powodów, a czasem jest to spontaniczne i nieplanowane działanie, podobnie zresztą jak w przypadku mężczyzn.

  Naukowcy potwierdzają, że w ciągu dwudziestu lat wskaźnik zdrad wzrósł o 40%. Z wyników badań można także dowiedzieć się, w jakich miejscach i okolicznościach najczęściej płeć piękna decyduje się na skok w bok.

  Miejsca publiczne

  Z badań wynika, że wiele kobiet marzy o spontanicznym zbliżeniu w miejscu publicznym z przystojnym nieznajomym. Niektóre fantazjują o seksie w klubie lub restauracji inne na łonie natury. Niektóre z nich decydują się na taki krok i zdradzają swoich partnerów z przypadkowymi mężczyznami poznanymi danego wieczoru podczas wyjścia z koleżankami.

  Na babskim wieczorze

  Według badań kobiety coraz częściej poddają się niewierność podczas babskiego wieczoru. Towarzystwa kobiet i potencjalnie większe prawdopodobieństwo poznania nowych mężczyzn sprzyja takiej sytuacji. Kobiety czują się wówczas wyzwolone i nabierają ochoty na zrobienie czegoś nielegalnego

  W pracy

  Romans w pracy to bardzo częste zjawisko. Biurowe zbliżenia przytrafiają się zwykle mężczyznom, ale również kobiety będące z stałych związkach coraz częściej decydują na zdradę swoich partnerów z przystojnymi kolegami z pracy.  

  W hotelu

  Wszelkie wyjazdy bez partnerów są kolejna okazja do zdrady. Czy to podczas wyjazdów służbowych, czy samotnych wakacji bez ukochanego. Wtedy wówczas może dojść do skoku w boku przez kobietę, która zapomina co i kto na nią czeka po powrocie do domu.

  Udostępnij: