Jak rozpoznać dobrego kochanka? Wystarczy przeanalizować jego zachowanie!

Choć wydawałoby się, że idealny kochanek, to mężczyzna, który zwraca na siebie spojrzenia kobiet, to nic bardziej mylnego. Facet wcale nie musi być boski, ćwiczyć na siłowni, czy mieć seksowny głos. Musi jednak mieć w sobie to coś i robić pewne rzeczy, które w pełni zadowolą kobietę. Jak w takim razie rozpoznać idealnego kochanka?

Nie da się ukryć, że niektórzy mężczyźni są lepsi w tych sprawach od innych. Choć każda kobieta chciałaby mieć mężczyznę, który dba o siebie, jego ciało jest w doskonałej formie, a do tego jest szarmancki i zawsze wie, jak zadowolić kobietę, to nie zawsze ma to odzwierciedlenie w rzeczywistości. Jak się okazuje, nie każdy mężczyzna potrafi wykazać się w sprawach intymnych, nawet wtedy, kiedy nadrabia swoją aparycją. Doskonały kochanek musi robić poniższe rzeczy.

ZOBACZ TAKŻE: Jak sprawdzić wierność partnera? Zajmie to tylko kilka sekund

1. Ma czas i chęci

Badania nie kłamią. Coraz częściej Polacy mają problem z pożądaniem, co przekłada się na ich życie intymne. Kochamy się coraz rzadziej i krócej, przez stres i zmęczenie. Wniosek nasuwa się sam. Nie ma dobrego seksu bez czasu i tym samym idealny kochanek zawsze znajdzie go na igraszki, mimo codziennych obowiązków. Nie interesują go szybkie numerki, bo to wolna głowa i chęci są dla niego najważniejsze.

2. Nie lubi nudy w łóżku

Osoby będące w długoletnich związkach doskonale wiedzą, że po jakimś czasie do ich sypialni często wkrada się nuda i monotonia. Dobry kochanek zawsze znajdzie rozwiązanie, aby urozmaicić sobie życie, a w szczególności, jeżeli mowa o seksie. Dla niego to nie problem, jeżeli w pobliżu nie ma wygodnego łóżka. Blat, stół, podłoga? Czemu nie! Dobry kochanek zadba o atmosferę i doskonale wie, że każde odstępstwo od reguły jest lepsze i bardziej pociąga.

3. Nie zajmuje się kobiecym ciałem „na jedno kopyto”

Mężczyzna dobry w łóżku doskonale wie, gdzie u kobiety znajdują się najwrażliwsze części jej ciała i potrafi to wykorzystać. Wielu mężczyzn nie przykłada do tego wagi i nie zdaje sobie sprawy, że kobiety potrzebują więcej czasu, aby osiągnąć satysfakcję. Idealny kochanek jest pełen chęci i wytrwałości, aby zadowolić swoją partnerkę, nie patrząc przy tym na swoje potrzeby. Co więcej, jest otwarty na nowe i chętnie się uczy. Dla niego kobiece ciało to otwarta księga, która sprawia mu wiele radość i tym samym satysfakcji.

4. Nie ma obsesji na punkcie kobiecego orgazmu

Wielu mężczyzn za wszelką cenę dąży do tego, aby sprawić swojej partnerce przyjemność. Jednak im bardziej tego chcemy, tym bardziej ciężko jest to osiągnąć. Dobry kochanek doskonale wie, że nie zawsze uda się tego dokonać, a wpływ na to ma wiele czynników często niezależnych od niego. Zdarza się, że nagle kobieta nie jest w stanie osiągnąć satysfakcji i nic w tym złego. Nie wymusza tego na swojej partnerce, przez co ona nie musi udawać zadowolenia. Dla niego najważniejsze jest, aby czuła się dobrze w danej sytuacji i nie musiała niczego udawać.

Udostępnij: