To jakich wybierasz mężczyzn, wiele o tobie zdradza! Możesz się zdziwić!

Każda kobieta ma inny typ swojego wymarzonego mężczyzny. Dla jednych będzie to muskularny chłopak w stylu „macho”, dla drugich niepoprawny romantyk o delikatnych rysach twarzy. Całe szczęście, że każda z kobiet ma inny gust, jeżeli chodzi o facetów, bo dzięki temu każda z nich ma szansę, aby znaleźć swoją drugą połówkę. Co w takim razie typ twojego faceta mówi o tobie?

1. Lubisz toksycznych facetów?

Twoje związki zazwyczaj przypominają rollercoaster i nie brakuje w nich wzlotów i upadków? Może to oznaczać, że twoje dzieciństwo nie było usłane różami, a w domu często pojawiał się chaos. Zwykłe związki są dla ciebie nudne. Co więcej, wiązanie się z mężczyzną narcystycznym lub z zaburzeniami psychopatycznymi świadczy o tym, że cierpisz na syndrom zbawicielki. Zawsze wierzysz, że jesteś w stanie zmienić mężczyznę, lecz zazwyczaj nie kończy się to sukcesem.

2. Lubisz starszych lub młodszych facetów?

Jeżeli najczęściej czujesz pociąg do starszych mężczyzn, wiedz, że ma to odzwierciedlenie do twoje dzieciństwa. Może to oznaczać, że szukasz „rodzica”, który będzie potrafił zająć się tobą i zaspokoić twoje potrzeby. Natomiast relacja z dużo młodszym mężczyzną może oznaczać, że w przeszłości opiekowałaś się rodzeństwem i nadal tego potrzebujesz, bo wówczas czujesz, że jesteś komuś potrzebna.

3. Lubisz nadopiekuńczych i zazdrosnych facetów?

Jeżeli w swoim partnerze szukasz nadopiekuńczości, a zazdrość nie jest dla ciebie niczym złym, to oznacza, że masz potrzebę, aby ktoś się tobą opiekował i potrafił ci to pokazać. Ma to podłoże z niezaspokojonymi potrzebami tego typu z dzieciństwa, kiedy brakowało ci opieki i ochrony.

4. Lubisz niedostępnych facetów?

Najczęściej wzdychasz do mężczyzn, którzy są w związku lub mieszkają daleko? Oznacza to, że możesz mieć problem z zaangażowaniem się. Nie musisz się wówczas w pełni angażować, jednak może to także świadczyć o twojej niskiej samoocenie. Twoja podświadomość mówi ci, że o miłość trzeba walczyć, bo tak naprawdę na nią nie zasługujesz.

5. Lubisz „niegrzecznych facetów”?

Kiedy ciągnie cię do mężczyzn w typie macho, których trudno okiełznać, to wiedz, że wówczas tłumisz w sobie cechy, których boisz się pokazywać. Podświadomie możesz uważać, że jesteś zbyt grzeczna i pragniesz kogoś, kto pozwoli ci wyzwolić wszelkie zahamowania. Niegrzeczni mężczyźni pozwalają ci poczuć się naprawdę sobą, jednak często doprowadzają do tego, że popadasz w kłopoty.

6. Lubisz mniej atrakcyjnych od siebie mężczyzn?

Jeżeli twój typ faceta, to nie atrakcyjny przystojniak wiedz, że tym samym możesz obawiać się odrzucenia. Łatwiej jest ci się związać z mężczyzną mniej atrakcyjnym, ponieważ podświadomie wiesz, że jest dużo mniejsze ryzyko, że on cię rzuci.

ZOBACZ TAKŻE: 6 typów ludzi, których nie potrzebujesz w swoim życiu

Udostępnij: