Ta kobieta ma męża i chłopaka. Internauci grzmią: „Wolałbym być sam przez resztę życia”

Sarah wiedzie spokojne życie u boku dwóch mężczyzn. Poza tym, że ma męża, łączy ją uczucie także z innym partnerem. Nie wszyscy są w stanie zrozumieć, jak można równocześnie kochać dwie osoby.

  Poliamoria chociaż jest coraz bardziej powszechna, nie spotyka się z ogólnym zrozumieniem społeczeństwa. Większość osób sądzi, że życie w związku powinno ograniczać się bowiem wyłącznie do jednego partnera. Jeśli jest ich więcej, mowa już wyłącznie o zdradzie.

  Przykład Sarah, której historię przytoczył portal nypost.com, przekonuje, że społeczeństwo nie jest w stanie zaakceptować tego, że jednocześnie moża mieć męża i żyć w związku również z innym mężczyzną.

  Sarah stara się jednak nie przejmować krytycznymi opiniami, z którymi spotyka się niemal każdego dnia. Kobieta aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, którzy użytkownicy TikToka znaleźć mogą pod nazwą middlespoonpodcast. Sarah w sieci często pokazuje, jak wygląda jej życie z dwoma partnerami.

  TikTokerka jest bowiem w związku małżeńskim z Ryanem i jak się okazuje, nie przeszkadza jej to w równoczesnym utrzymywaniu relacji uczuciowej także z innym mężczyzną Ronniem.

  Sarah aktywnie prowadzi swój profil i na nagraniach przyznaje, że często mierzy się z krytycznymi komentarzami pod nagraniami, na których pokazuje, że żyje w związku poliamorycznym.

  Być w związku poliamorycznym z dwoma mężczyznami, którzy obecnie nie mają innych partnerów… Będziesz… znienawidzony! – powiedziała Sarah

  Pod nagraniami, które znajdują się na profilu kobiety, znaleźć można naprawdę wiele komentarzy, z których jasno wynika, że jej życie uczuciowe nie jest dla wszystkich zrozumiałe. Część internautów powątpiewa w szczerość ich uczuć.

  Wolałbym być sam przez resztę życia, niż żyć w ten sposób.

  Każdy facet, któremu nie przeszkadza inny facet, tak naprawdę cię nie kocha. Gdyby tak było, nie byłby w stanie tego znieść. - komentują

  Sarah w swoich nagraniach przekonuje jednak, że jest naprawdę szczęśliwa. Warto dodać, że zarówno mąż kobiety, jak i jej partner wiedzą o swoim istnieniu i całkowicie akceptują sytuację, w której się znaleźli.

  Zobacz także: Przestrzegał przed trzęsieniem ziemi w Turcji! To napisał trzy dni temu!

  Udostępnij: