Chcesz sprawdzić, czy mąż Cię zdradza? Wystarczy ci do tego jego obrączka

Wierność to jeden z najważniejszych filarów każdego związku. Żadna kobieta nie chce być zdradzana. Jeśli podejrzewasz, że mąż nie jest Ci wierny, możesz to sprawdzić za pomocą wyłącznie dwóch przedmiotów. Potrzebujesz do tego obrączki swojego męża i sznurka.

Jak sprawdzić wierność męża? 

Wiele osób zastanawia się, jak sprawdzić, czy ich partner jest im wierny. Jest to zrozumiałe, ponieważ wierność w związku jest jedną z najważniejszych wartości dla wielu osób. Istnieje wiele sposobów na to, aby sprawdzić, czy partner jest nam wierny. Chociaż nie każdy w to wierzy, jednym ze sposobów, jest test z obrączką na sznurku.

Test z obrączką na sznurku

Według pradawnego przesądu, aby sprawdzić, czy partner jest ci wierny, należy wziąć jego obrączkę i przewlec ją na sznurek. Obrączka musi wisieć swobodnie, aby stworzyć z niej wahadełko, które następnie wprowadza się w delikatny ruch.

Już po krótkim czasie obserwacji obrączki na sznurku, można stwierdzić, czy partner jest wierny czy też nie.

Według tej popularnej teorii, jeśli obrączka na sznurku obraca się w prawo, to znaczy, że partner jest ci wierny. Natomiast, gdy obraca się w lewo, to oznacza, że partner może cię zdradzać. 

Oczywiście jest to wyłącznie przesąd, co oznacza, że nie zawsze musi się on sprawdzać.

Warto pamiętać, że zdrada to skomplikowane zagadnienie, które nie da się jednoznacznie zweryfikować za pomocą prostego testu. Oczywiście, warto rozmawiać z partnerem na temat naszych obaw i wątpliwości. Wspólna rozmowa i wzajemne zaufanie to przecież podstawy udanego związku.

Test z obrączką na sznurku to dosyć popularny sposób na sprawdzenie, czy partner jest nam wierny, jednak wyniki przesądu nie powinny być wyłącznym argumentnem, aby odrazu podejrzewać meżą o zdradę.

Zobacz także: Czy można wybaczyć zdradę partnera? 5 kroków do odbudowy związku

 

Udostępnij: