Te znaki zodiaku to mieszanka wybuchowa!

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy dopasowanie zodiakowe ma sens? Czy miłość jest zapisana w gwiazdach? Czy znaki zodiaku mają wpływ na nasz związek? Otóż TAK! Miesiąc, w którym się urodziłeś ma znaczenie. Każdy znak zodiaku ma przypisane cechy, które TY posiadasz. Sprawdź, jakie zodiakalne pary nie przetrwają razem!

Baran i Ryby 

Taki związek nie przetrwa. Baran to znak żywiołu ognia, a ryby wody. Można uznać, iż to dobra mieszanka, ponieważ woda powinna gasić ogień. Natomiast w praktyce wygląda to całkiem inaczej. Osoby spod znaku Barana są impulsywne i żywiołowe, lubią trzymać kontrolę i cechują się dużym uporem. Mają też naturę podrywacza. Uwielbiają flirtować i adorować są dosyć kochliwe, i szybko się nudzą w związku. Dlatego Barny na dłuższą metę nie są stałe w uczuciach. Ryby zaś są bardzo romantyczne i uczuciowe.

Są stałe w uczuciach i potrzebują dużo ciepła. Szybko się angażują w relacje i są w stanie bardzo dużo poświęcić dla partnera, nawet jeżeli nie są do końca szczęśliwe. Często snują wyobrażenie o ślubnym kobiercu i domu pełnym dzieci. W poszukiwaniu prawdziwej miłości są bardzo wytrwałe i nie dają za wygraną. Osoby, spod tych znaków, które weszły w relacje są przeciwieństwami i żyją w inny sposób.

Mają inne wyobrażenie o miłości i pragnienia. Stała w uczuciach i z tradycyjnym podejściem do związku Ryba będzie krzywdzona przez osobę spod znaku Barana. Nie dogadają się co do dalszego planowania przyszłość. Baran żądny przygód i wyzwań jest żywiołem ciągle poszukującym, natomiast Ryba ceni sobie spokój, stałość i harmonię.

Panna i Lew 

Zodiakalne Panny z natury są osobami bardzo ułożonymi ceniącymi sobie spokój i harmonię, Są bardzo sumienne, i bardzo dokładnie wykonują swoje obowiązki. Żywiołem Panny jest ziemia dlatego charakteryzują się praktycznym podejściem do życia i czują się bardzo pewnie mając stabilny i bezpieczny grunt pod nogami. Natomiast lew jest żywiołem ognia, czyli spokój i harmonia, która dla Panny jest tak ważna w życiu, nie jest przypisana Lwom.

Osoby spod znaku Lwa są tak zwanymi liderami mają cechy przywódcze i są duszami towarzystwa, uwielbiają być w centrum uwagi i jak coś wokół ich się dzieje. Są bardzo energiczni i nieprzewidywalni dlatego zrównoważonej, opanowanej i skromniej Pannie na dłuższą metę taka relacja nie będzie odpowiadać. Szalone życie Lwa nie będzie szło w parze ze spokojnym życiem Panny. Taka zodiakalna mieszkanka długo ze sobą nie wytrzyma. 

Byk i Wodnik 

Różne podejście do życia tych dwóch znaków nie wróży szczęśliwego związku. Byk mocno związany z żywiołem ziemi  ma racjonalne podejście do życia, pragnie stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa.  Często nie podejmują ryzyka i trzymają się wyznaczonego sobie planu nie lubią zmian. W ich życiu króluje rutyna i ład. Dlatego też nie lubią chaosu i nieporządku wokół siebie.

Wodnik zaś jest żywiołem powietrza, który charakteryzuje się wolnością i niezależnością. Zodiakalne wodniki są ciekawe świata i ludzi. Żyją według własnych zasad. Nie są w stanie podporządkować się, a tym bardziej nie lubią jak ktoś im coś narzuca, lub wyznacza ścieżkę, którą mają podążać. Stabilne i poukładane życie Byka nie będzie współgrać z wolnym i nieprzewidywalnym stylem życiem Wodnika. Wrodzona nieśmiałość oby dwóch znaków też nie działa na korzyść relacji. Każdej ze stron ciężko podjąć inicjatywę w związku. 

Rak i Waga 

W relację szybko wkradnie się nuda, która może doprowadzić do końca związku. Rak z natury jest zamknięty w sobie i bardzo delikatny. Jako żywioł wody jest bardzo emocjonalny i empatyczny, łatwo go zranić. Dla raków najważniejsza jest rodzina i ognisko domowe dlatego też z natury są domatorami. Nie potrzebują wielu osób wokół siebie lub nieustannego zamieszania w ich życiu. Kierują się rozsądkiem i spokojem. Potrzeby wagi są całkowicie inne niż raka, dlatego też relacja będzie opierała się na ciągłym konflikcie.

Wagi jako żywioł powietrza są energiczne i mają potrzebę przyzwać nowych doświadczeń, nie potrafią ustać w miejscu i wszędzie ich pełno. Wciąż szukają nowych wrażeń, a ich najgorszym wrogiem jest nuda. Stateczny i spokojny Rak, nie będzie się dobrze czuł w ciągłej gonitwie za Wagą, tak samo, jak osoba spod znaku Wagi będzie czuła ciągły niedosyt, w harmonijnym i domowym życiu Raka.

Ideologia, że niektóre znaki zodiaku nie powinny się łączyć w pary wynika głównie z wiedzy astrologicznej oraz znajomości przypisanych cech, natury i żywiołu danego miesiąca urodzenia, a co za tym idzie do znaku zodiaku. Według tej wiedzy możemy się dowiedzieć, które osoby będą do siebie pasować, a które będą miały trudność w zbudowaniu relacji.

Paradoksalnie, można wychodzić z założenia, że przeciwieństwa się przyciągają i także odnaleźć złoty środek, który pomoże w budowie relacji.

Udostępnij: