Pasujemy do siebie? Szybki "test na zgodność" rozwiewa wątpliwości

Czy istnieje matematyczny sposób na sprawdzenie, czy nasza relacja jest dopasowana? W poszukiwaniu idealnego partnera wielu z nas zastanawia się, czy istnieje jakiś prosty test na zgodność dusz. Istnieje pewna matematyczna metoda, która ma pomóc w ocenie potencjalnej zgodności partnerów.

Życie w harmonijnym związku jest marzeniem wielu osób. Chcemy znaleźć partnera, z którym będziemy się dogadywać, unikać częstych konfliktów i cieszyć się wzajemnym wsparciem.

"Test na zgodność"

Test na "zgodność dusz", który od pewnego czasu krąży w sieci i cieszy się ogromnym zainteresowanie, opiera się na prostym matematycznym działaniu. Jak go wykonać? Aby to sprawdzić, wystarczy wziąć wiek partnera, na przykład 36 lat, i dopisać na końcu dwa zera. Następnie zapisujemy swój rok urodzenia, na przykład 1987. Teraz jedną wartość odejmujemy od drugiej.

Przykład:

36 lat (3600) - 1987 = 1613

Kolejnym krokiem jest dodanie do tego wyniku obecnego roku, czyli 2024.

1613 + 2024 = 3637

Jeśli pierwsza część tej liczby (36) to wiek twojego partnera, a druga część (37) to twój aktualny wiek, to według tego testu jesteście idealnie dopasowani.

Uwaga! To działanie matematyczne jest tak sprytnie skonstruowane, że końcowy wynik zawsze wskaże wasze idealne dopasowanie. Warto więc podejść do tego testu z dystansem i nie traktować go jako absolutnej prawdy.
W rzeczywistości relacje międzyludzkie i cechy charakteru są bardzo złożone i trudne do kwantyfikacji. Pamiętaj, że każdy związek jest inny, i nie istnieje jeden idealny wzorzec. Ważne jest, aby twój związek spełniał twoje potrzeby i był dla ciebie satysfakcjonujący. Działania matematyczne mogą być zabawne, ale to właśnie te czynniki międzyludzkie i emocjonalne decydują o sukcesie związku.

Czy dobrze dogadujesz się z partnerem?

W udanym związku partnerzy komunikują się ze sobą otwarcie. Mogą wyrażać swoje uczucia, potrzeby i myśli bez obawy przed osądami. Kluczowe jest także zrozumienie i empatia. Warto dbać o potrzeby drugiej osoby i starać się ją zrozumieć.

Warto podkreślić, że w każdym związku pojawiają się konflikty. Ważne jest, jak sobie z nimi radzicie. W zdrowej relacji partnerzy potrafią rozmawiać o swoich problemach i szukać kompromisów. Istotne w dopasowaniu partnerów są także wspólne cele i wartości. Dzielenie wspólnych planów na przyszłość może wzmacniać waszą więź i czynić was bardziej zgodnymi.

Oczywiście nie zapominajmy o wzajemnym wsparciu. Partnerzy powinni być obok siebie w trudnych chwilach, ale także cieszyć się razem z sukcesów. Wzajemne wsparcie jest istotnym elementem udanej relacji.
Ostatecznie jednak to wasze własne poczucie szczęścia i satysfakcji jest najważniejsze. Jeśli większość czasu spędzacie razem z radością i spełnieniem, to jest to dobry znak, że jesteście w dopasowanym związku.

Zdjęcie Pasujemy do siebie? Szybki "test na zgodność" rozwiewa wątpliwości #1

Zobacz także: W jakim wieku Polki przechodzą na „seksualną emeryturę”?

Udostępnij: