Nostalgiczne cytaty z piosenek Krzysztofa Krawczyka, które zmuszają do refleksji

Trzy lata temu, dokładnie 5 kwietnia 2021 media obiegła bardzo smutna wiadomość. W wieku 74 lat odeszła legenda polskiej muzyki Krzysztof Krawczyk. Krzysztof Krawczyk nagrał ponad sto płyt, wylansował liczne przeboje, występował w wielu krajach europy oraz USA. Kariera legendarnego wokalisty trwała nieprzerwanie od 50 lat.

  Prezentujemy 5 nostalgicznych cytatów z piosenek Krzysztofa Krawczyka

  1.

  Ja chciałbym tak zawsze biec pod wiatr. Nie liczyć dni, ciągle zmieniać twarz. Sprawić by czas wciąż owijał mnie. Wszystko to już dziś nie liczy się. Bo jesteś Ty. Zaczynasz ze mną dzień. Bo jesteś wciąż. Gdy zaczyna się noc. Już wszystko mam. Cóż więcej mógłbym chcieć?. Bo jesteś tu. I zawsze tu bądź.

  2.

  Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.

  3. 

  Zatańczysz ze mną jeszcze raz, ostatni raz. Nim skończy się ten bal. Nadziei iskra błyśnie w nas. I zgaśnie w nas. Jak nie potrzebna łza .

  4. 

  Chciałem być marynarzem. Chciałem mieć tatuaże. Podróżować, zwiedzać świat. Pięknie żyć, garściami życie brać.

  5.

  Trudno tak razem być nam ze sobą. Bez siebie nie jest lżej. Lecz trzeba nam. Trzeba dbać o tą miłość. Nie wolno stracić jej. Nam nie wolno stracić jej

  źródło zdjęcia:

  MA

  Udostępnij: