Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego. Sytuacja w Polsce ulegnie poprawie?

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w naszym kraju. Nie da się ukryć, że wyznania profety niejednokrotnie szokowały, a tym razem w rozmowie z jednym z portali zdradził, co może przynieść nam przyszłość. Wśród szokujących słów pojawiły się także dobre wieści.

Krzysztof Jackowski regularnie spotyka się ze swoimi fanami przy pomocy konta w serwisie YouTube. To właśnie tam odpowiada na pytania swoich obserwatorów, jak i niejednokrotnie dzielił się z widzami swoimi wizjami. Profeta najczęściej odnosi się do aktualnej sytuacji politycznej i społecznej, ale nie odmawia także wypowiedzi na temat pogody.

ZOBACZ TAKŻE: Najpopularniejszy jasnowidz wróży Polsce prawdziwą klęskę w 2023 roku. ”Czekają nas duże problemy”

Jackowski często jest także proszony o interwencję i pomoc w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Niejednokrotnie udzielał także wywiadów, w których opowiadał o tym, co niedawno zobaczył. Tym razem w jego przepowiedni pojawiły się zarówno dobre, jak i złe informacje. Co nas czeka?

Nowa wizja Krzysztofa Jackowskiego

W nowej wizji Jackowski zobaczył nadchodzący kryzys światowy. Jak podkreślił, „zmienia się ekonomiczne oblicze świata”.

Idzie światowy kryzys, na który byśmy absolutnie się nie zgodzili, gdyby nie było tła. Gdyby nie było najpierw covidu, a teraz wojny. Ten kryzys jest podstawą tego, co się dzieje, jest główną nicią tego, co idzie ku przyszłości, a cała reszta to jest pewien podział świata. Zmienia się ekonomiczne oblicze świata - powiedział w Super Expressie. 

W kolejnej wypowiedzi Jackowski wskazał, że już niebawem trzy mocarstwa zaczną porządki, jednak nas one ominą. Czy tym samym nie mamy się czego obawiać?

Trzy wielkie mocarstwa robią sobie przy okazji porządki na swoich terenach, wszczynają wojny, których ludzie muszą się bać, bo inaczej zubożenie cywilizacyjne nie nastąpi, a wszystko to idzie w tle. Ta wojna, która idzie, nas ominie. Ona do nas nie dotrze.

Choć nie brakuje osób, które wierzą w każdą wypowiedź Krzysztofa Jackowskiego, to są i tacy, którzy traktują jego wizje, jako brednie. Nie da się ukryć, że niejednokrotnie przepowiednie profety miały odzwierciedlenie w rzeczywistości, niemniej jednak warto je traktować z przymrużeniem oka.

Udostępnij: