Kult to nie tylko zespół składający się z kilku muzyków, ale cała społeczność, która cierpi, gdy odchodzi jeden z jej członków. Zespół właśnie podzielił się z fanami smutną wiadomością. Zmarł Maciej Kazana, jeden z członków ekipy zespołu. Mężczyzna odszedł po ciężkiej chorobie w wieku 37 lat!

  KULT pogrążony w żałobie

  Kto z nas nie zna zespołu KULT? Ten znany zespół grający alternatywny rock, od 1982 prowadzony przez wokalistę i autora tekstów Kazika Staszewskiego, tak naprawdę to nie tylko kilku muzyków, ale cała społeczność. To ludzie, którzy wspierają się i cierpią, gdy którykolwiek z jej członków odchodzi…

  ZOBACZ TAKŻE: Rocznica śmierci Anny Jantar. Ujawniono treść listu od jej męża... 

  Na oficjalnym profilu zespołu KULT na Facebooku pojawił się post, w którym muzycy podzielili się z fanami smutnymi wieściami. Przekazali, że zmarł Maciek Kazana, jeden z członków ekipy, która współpracowała z Kultem podczas organizacji koncertów w katowickim Spodku.

  W komunikacie możemy przeczytać:

  Z ogromnym bólem informujemy, że wczoraj, w dn.12.03.2023 zmarł Maciek Kazana. Maciek współpracował z Kult-Ochroną przy okazji naszych koncertów w katowickim Spodku.

  We wpisie nie zabrakło wspomnienia o mężczyźnie, a także kondolencji dla rodziny:

  Zapamiętamy go jako bardzo szczerą i niezwykle uczynną osobę. Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie oraz bliskim.

  Przekazano również informacje o pogrzebie 37-latka.

  Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w najbliższą sobotę 18.03.2023 o g.13.00 w kaplicy na Cmentarzu Pechnickim w Jaworznie ul. Grunwaldzka.

  Fani zespołu KULT żegnają zmarłego

  Choć mężczyzna nie był członkiem zespołu, ale wielokrotnie z nim współpracował. Muzycy poinformowali, że dobrze go znali, gdyż Maciej był jednym z ochroniarzy, którzy dbali o bezpieczeństwo w trakcie ich częstych występów organizowanych w katowickim Spodku. Mężczyzna był zakulisowym bohaterem, lecz jego śmierć do głębi poruszyła fanów zespołu. pod wpisem pojawiła się masa komentarzy z kondolencjami i wyrazami współczucia z powodu jego odejścia.

  Udostępnij:

  Sklep