Quentin Tarantino zapowiedział, że kręci swój ostatni film!

Quentin Tarantino wreszcie ogłosił, o czym będzie jego ostatni film w karierze. Po tym zamierza przejść na reżyserską emeryturę. Wiemy, że projekt nosi nazwę "The Movie Critic" i znamy ogólny zarys fabuły!

  To będzie ostatni film w karierze Tarantino

  Quentin Tarantino wyjawił, że właśnie przygotowuje się do realizacji swojego ostatniego filmu w karierze. Reżyser jesienią planuje rozpocząć zdjęcia do obrazu zatytułowanego "The Movie Critic", napisał Portal Hollywood Reporter.

  Dziesiąty i ostatni film wielkiego reżysera

  W wywiadzie dla New York Magazine w 2015 roku, Tarantino mówił:

  Byłoby wspaniale, gdyby mój dziesiąty film był moim najlepszym filmem - zniknąć z wielkim kinowym przytupem lub małym, kameralnym dziełem nakręconym po tym wielkim. Zastanawiam się nad tym od czasu do czasu. Jednak muszę pozostać otwartym na właściwą historię, która do mnie przemówi.

  ZOBACZ TAKŻE: Mama Mateusza Murańskiego przerywa milczenie: „Póki żyć będę… będę myślała o ściganiu jej ...."

  O czym będzie ten film?

  Reżyser na razie nie chce zdradzać szczegółów najnowszego projektu. wszytsko jest trzymane w ścisłej tajemnicy, póki co wiadomo jedynie, że akcja filmu "The Movie Critic" będzie rozgrywać się pod koniec lat 70. w Los Angeles. Główną postacią będzie kobieta.

  Dziennikarze spekulują, że być może fabuła inspirowana będzie życiem Pauline Kael, znanej krytyczki, która zmarła w 2001 roku. Kobieta znana była z ciętego języka i zaciekłego bronienia swojego zdania, czym doprowadzała do ostrych kłótni z redaktorami i filmowcami. Pod koniec lat 70. pracowała jako konsultantka w Paramount Pictures. Prawdopodobnie na tym okresie jej życia skupiać się będzie "The Movie Critic".

  Najlepsze filmy Quentina Tarantino

  Tarantino to reżyser, który słynie ze swojego unikalnego stylu łączącego w sobie elementy z różnych gatunków filmowych, takich jak western, kryminał, horror i kino akcji. Jego filmy są często kontrowersyjne, ale jednocześnie cieszą się dużym uznaniem i popularnością wśród krytyków i publiczności.

  W oczekiwaniu na jego najnowszy film, warto przypomnieć sobie najlepsze dzieła mistrza!

  Pulp Fiction

  Kill Bill

  Bękarty wojny

  Django

  Nienawistna ósemka

  Pewnego razu... w Hollywood

   

   

  Udostępnij: