Poruszające słowa żony Willisa z okazji 14. rocznicy ślubu: „Przy zmianach mózgu to niemożliwe"

Bruce Willis mierzy się z okropna chorobą, która powoli odbiera mu świadomość. Cały czas przy aktorze czuwa jego żona, Emma, która z okazji 14. rocznicy ślubu zamieściła poruszający wpis…

Choroba Bruce's Willisa

W zeszłym roku do mediów trafiła szokująca wiadomość o zakończeniu kariery Bruce’a Willisa. Rodzina aktora poinformowała wówczas, że zmaga się on z poważnymi schorzeniami neurologicznymi.

Początkowo mówiono, ze Willis zmaga się z afazją, po czasie diagnoza była dokładniejsza i przekazano, że aktor cierpi na otępienie czołowo-skroniowe. Wówczas na profilu córki Bruce’a pojawiło się oświadczenie:

"Odkąd wiosną 2022 r. ogłosiliśmy, że u Bruce’a zdiagnozowano afazję, jego stan się pogorszył i mamy dokładniejszą diagnozę - otępienie czołowo-skroniowe. Niestety problemy z komunikacją są tylko objawem choroby, z którą się zmaga" - napisała wóczas córka Willisa. 

W ostatnich dniach aktor kończył 68. urodziny i z tej okazji w jego domu pojawiła się cała rodzina. Demi Moore zamieściła filmik z imprezy urodzinowej, a Emma Willis zamieściła na swoim profilu kompilację filmików z udziałem Bruce’a.

ZOBACZ TAKŻE: Wpis Emmy Willis z okazji urodzin Bruce's Willisa

Poruszający wpis Emmy Willis

Kilka dni po urodzinach gwiazdy „Szklanej pułapki” Emma i Bruce obchodzą jubileusz ślubu. Z okazji 14. rocznicy zamieściła poruszający wpis, w którym wyznała, że jej przyjaciółka zrobiła jej wzruszającą niespodzianką

14 lat temu poślubiłam największą miłość mojego życia. Obudziłam się wzruszona, ale jednocześnie zainspirowana życzliwym gestem innej osoby, która okazała mi wczoraj serce. (…) Wspomniałam przyjaciółce, że zbliża się rocznica moja i Bruce'a. Dostałam później wiadomość, że czeka na mnie "coś specjalnego" pod moimi drzwiami. Zobaczyłam tam ten słodki bukiet kwiatów z dołączonym liścikiem: "Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy"

Dodała także, że ze względu na swój stan Bruce nie pamiętał o rocznicy. Zaapelowała także do osób, które maja w swoim gronie osoby, które opiekują się chorymi osobami, aby wykazywały się czasem odrobiną życzliwością:

Tego typu okazje mogą być szczególnie trudne dla osób, które na co dzień opiekują się swoimi drugimi połówkami. Normalnie ta druga osoba też uwzględniłaby ważny dzień, ale przy zmianach mózgu jest to zwyczajnie niemożliwe. Tak już po prostu jest. (…) Jeśli znasz kogoś, kto jest osobą opiekującą się kim innym, nie pytaj się, jak możesz pomóc, po prostu wykaż się życzliwością. Ten spontaniczne gest będę pamiętać jeszcze na długo

Udostępnij: