"Ojczym Kamilka skatowany w więzieniu!" Uważaj na link do filmu!

„Ojczym Kamilka został skatowany w więzieniu!" — brzmi tytuł nagrania, który krąży w sieci. Ojczym skatowanego Kamilka miał doświadczyć takiego samego piekła, jakie zgotował 8-letniemy chłopcu. Przeczytaj zanim wejdziesz w link!

Historia Kamilka z Częstochowy

Historią 8-letniego skatowanego Kamilka żyła cała Polska. Koszmar chłopca wyszedł na jaw na początku kwietnia, kiedy dziecko z bardzo poważnymi obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Okazało się, że chłopiec był przez długi czas maltretowany przez ojczyma. Dawid B. (27 l.) miał gasić na nim papierosy, łamać mu ręce, a 29 marca ojczym miał rzucić Kamilka na rozżarzoną płytę węglowej kuchni i polewać go wrzątkiem. W wyniku tych ciężkich obrażeń, po miesiącu walki w szpitalu, 8 maja Kamilek zmarł…

Zarzuty dla ojczyma i matki chłopca

18 maja rzeczniczka prasowa Prokuratury Regionalnej w Gdańsku Marzena Muklewicz poinformowała o zmianie zarzutów wobec Dawida B. oraz Magdaleny B. Ojczym chłopca, 27-letni Dawidowi B., usłyszał zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, matka została oskarżona pomocnictwo w zabójstwie ze szczególnym okrucieństwem! Wiemy, że oprawcę chłopca i jego matkę czeka w więzieniu okrutny los.

Co czeka oprawców Kamilka w więzieniu?

Kryminolog prof. Brunon Hołyst udzielił wywiadu portalowi Interia. Potwierdził, że w jego opinii kobieta i mężczyzna, nie będą mieli łatwego życia w więzieniu.

Będą bici, odizolowani od innych, pozbawieni praw, czeka ich psychiczna separacja, a nawet poniżenie w postaci wykorzystywania seksualnego – mówił dla Interii.

 

Nie będą mogli uczestniczyć we wspólnym życiu więziennym, czeka ich samotność. Nigdy nie będą traktowani jako współwięźniowie – podkreślił.

Zdaniem Kryminologa Brunona Hołysta, ojczym Kamilka zasłużył na to, co go czeka.

Ten człowiek na to zasłużył, dopuścił się najgorszej zbrodni, bo zabił dziecko.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego ciągnie nas do TOKSYCZNYCH partnerów? „Ojciec Kamilka skatowany w więzieniu” Uwaga! To oszustwo

Obecnie w mediach społecznościowych krąży nagranie, mające pokazywać pobicie Dawida B. przez współwięźniów. Jego opis brzmi: "Chłopaki wymierzyli mu karę. Wszystko nagrał jeden ze strażników".

Portal Demagog.org.pl ostrzega, to oszustwo! Hakerzy żerują na krzywdzie chłopca, aby wyłudzić od internautów dane wrażliwe.

W internecie krąży video rzekomo nagrane przez strażnika, na którym widać, jak więźniowie dokonują samosądu na ojcu 8-letniego Kamila z Częstochowy. Uważajcie, TO SCAM! Oszuści wykorzystują tragedię do wyłudzenia danych.

Udostępnij: