Księżna Kate przerwała milczenie! OŚWIADCZENIE!

Nie ustają domysły dotyczące zdrowia księżnej Kate. Fani brytyjskiej rodziny królewskiej są zaniepokojeni jej stanem i rodzi się coraz więcej plotek. Po niemal trzech miesiącach milczenia zmagająca się z nowotworem księżna zabrała głos i opublikowała oświadczenie! Wyznała jak się czuje i jak przebiega leczenie!

Księżna Kate zmaga się z rakiem

Zaniepokojenie poddanych o zdrowie księżnej Kate nie maleje. Ostatni raz widziano ją publicznie 25 grudnia, kiedy wraz z rodziną królewską uczestniczyła w bożonarodzeniowej mszy.

W marcu ujawniła, że choruje na nowotwór i rozpoczęła chemioterapię. W oficjalnym komunikacie księżna Walii poinformowała, że walczy z poważną chorobą. Od tego momentu stało się jasne, dlaczego żona następcy tronu wycofała się z życia publicznego.

ZOBACZ TAKŻE: Dziedziczenie po bliskim zmarłym! ZUS wypłaca nawet 60 tysięcy złotych!

To oczywiście był ogromny szok, a William i ja robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby zrozumieć i poradzić sobie z tą wiadomością prywatnie, dla dobra naszej młodej rodziny - wyjaśniła wtedy księżna Kate, podkreślając, że jej rodzina potrzebuje teraz czasu, przestrzeni i prywatności.

Księżna Kate przerwała milczenie! OŚWIADCZENIE!

Dotąd nie było wiadomo, kiedy księżna Kate wróci do pełnienia swoich obowiązków. Niespodziewanie po niemal trzech miesiącach milczenia, księżna Kate opublikowała oświadczenie! W najnowszym poście w mediach społecznościowych podziękowała za wsparcie, zdradziła, jak się czuje i opowiedziała, jak przebiega leczenie.

Zdjęcie Księżna Kate przerwała milczenie! OŚWIADCZENIE! #1

Jestem pod wrażeniem wszystkich miłych wiadomości ze wsparciem, które otrzymywałam przez ostatnie kilka miesięcy. To naprawdę zmieniło świat Williama i mój i pomogło nam obojgu przetrwać trudniejsze chwile- napisała.

„Są dobre i złe dni”- poruszające wyznanie Kate

Kate wyznała z czym się mierzy w walce z nowotworem i jak wygląda chemioterapia:

Robię duże postępy, ale każdy przechodzący chemioterapię wie, że są dobre i złe dni. W te złe dni czujesz się słaby, zmęczony i musisz poddać się wypoczynkowi. Ale w dobre dni, kiedy czujesz się silniejszy, chcesz jak najlepiej wykorzystać to dobre samopoczucie. Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, w których czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam pracować w domu – możemy przeczytać.

Księżna Kate zdradza, kiedy powróci!

W opublikowanym oświadczeniu księżna Kate zdradziła, kiedy powróci do pełnienia obowiązków:

Z niecierpliwością czekam na udział w Paradzie Urodzinowej Króla w najbliższy weekend z moją rodziną i mam nadzieję, że latem dołączę do kilku publicznych wystąpień, ale jednocześnie wiem, że jeszcze nie wyszłam na prostą. Uczę się cierpliwości, szczególnie w obliczu niepewności. Przyjmuję każdy dzień, takim, jaki jest, słucham swojego ciała i pozwalam sobie na wykorzystanie tego tak potrzebnego czasu na uzdrowienie. Dziękuję bardzo za nieustające zrozumienie i wszystkim, którzy tak odważnie podzielili się ze mną swoimi historiami.

Udostępnij: