Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Przyjaciel to wróg,
który się jeszcze nie ujawnił.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Gdybym miał odrobinę twojej wyobraźni, moje życie byłoby o wiele piękniejsze. Nieprawdopodobne, jak cenny dar jest zdolność do widzenia czegoś więcej niż tylko to, co na pierwszy rzut oka jest widoczne.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa miłość nie polega na tym, abyśmy wzajemnie na siebie patrzyli, ale abyśmy wspólnie patrzyli w tym samym kierunku.

Bajka

znak cytatu Pamiętaj, niezależnie od tego, jak trudna i niewdzięczna jest droga, zawsze marzenia są do spełnienia. To tylko kwestia czasu, wytrwałości i wiary w siebie.

Bajka

znak cytatu Najważniejsze jest, abyśmy byli zawsze sobą i nie stawiali na drugim miejscu tego, kim chcemy byc - nawet jeśli będziemy inaczej oceniani przez innych.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Rozumiecie, prawdziwa miłość to coś więcej niż piękny wygląd. To jest ciężka praca i cierpliwość, ale przede wszystkim to uczenie się zaufania i dzielenia swojego życia z kimś innym.

Bajka

znak cytatu Ach, wy, dorosłych! Nie rozumiecie nigdy niczego sami i dzieciom jesteście dosyć męczący ze swoimi wyjaśnieniami.

Bajka

znak cytatu Kiedy myślisz, że wszystko jest przeciwko tobie, pamiętaj, że samoloty startują pod wiatr, a nie z nim.

Bajka

znak cytatu Nie wtrącaj się w nie swoje sprawy. Nie naprawiaj komuś życia, pracy ani związku, jeśli nikt Cię o to nie prosi. Zajmij się swoimi sprawami, a jeśli masz za dużo czasu, to napisz wiersz, lub umyj okna. Ale nie wtrącaj się do życia innych ludzi, bo prędzej czy później niechcący dostaniesz łokciem w oko.

Bajka
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przygoda zaczyna się tam, gdzie kończą się twoje zdolności. Zaczyna się tam, gdzie twoje plany przestają działać. Zaczyna się tam, gdzie nie masz już wyjścia. I to jest najwspanialsze w przygodzie.

Bajka

Zobacz więcej