8 sygnałów, które wysyła Anioł Stróż! One świadczą o tym, że idziesz złą drogą!

Mistycy nie mają wątpliwości, że każdy z nas ma swojego Anioła Stróża, który jest zawsze blisko i próbuje nakierować nas na właściwą drogę. Niektórzy nazywają go także Przewodnikiem Duchowym. To właśnie on daje nam sygnały, które możesz u siebie dostrzec, a które świadczą o tym, że stąpasz złą drogą. Poznaj najważniejsze z nich.

Nasz Anioł Stróż, czy jak niektórzy go nazywają Przewodnik Duchowy, jest zawsze blisko nas, zna nas i wie, z czym się zmierzyliśmy i co jeszcze przed nami. Ma jedno zadanie - pomóc nam, chronić nas i prowadzić przez życie. Jednak jak podkreślają mistycy nie może on ingerować w naszą wolną wolę. Główną wadą człowieka jest to, że często nie zwracamy nawet uwagi na sygnały i wskazówki, które nam wysyła, a kiedy ich potrzebujemy.

ZOBACZ TAKŻE: 8 zachowań, które objawiają się w dorosłym życiu osobom niekochanym w dzieciństwie

Wiele osób podkreśla, że doświadczyło nawiązania kontaktu ze swoim Aniołem Stróżem, który chciał ich przed czymś ostrzec i uchronić. Są to jednak na tyle subtelne sygnały, że często je bagatelizujemy. Oto osiem sygnałów, które możesz u siebie dostrzec i które świadczą o tym, że idziesz złą drogą.

1. Utrata zainteresowania

Osoby, dla których praca jest pasją doskonale wiedzą o tym, że zdarza się chwilowa utrata zainteresowania. Jak się okazuje, może to nie być zmęczenie, czy wypalenie zawodowe. Jeżeli po jakimś czasie nie wraca zapał do tego co robisz wiedz, że to znak, iż idziesz złą drogą.

2. Powtarzające się sny

Jeżeli zdarza Ci się często śnić o tym samym wiedz, że warto się nad tym chwilę dłużej zastanowić. To właśnie w snach nasi Przewodnicy Duchowi najczęściej się z nami komunikują. Sny mówią nam wiele o naszym życiu i warto się na chwilę zatrzymać i je przeanalizować.

3. Stała potrzeba zmiany

Ciągle szukasz czegoś nowego i masz niedosyt? Nie do końca wiesz, czy jesteś w życiu szczęśliwy? Warto się temu przyjrzeć. Najwidoczniej nie znalazłeś jeszcze swojej drogi, która cały czas jest przed tobą. Warto wówczas poszukać znaków, które Ci ją wskażą.

4. Ostrzeżenia innych ludzi

Czasami aniołowie przemawiają do nas przez inne osoby. Kiedy na Twojej drodze pojawi się obca osoba, od której możesz usłyszeć coś, co zmieni Twoje życie. Wiedz, że to nie jest przypadek.

5. Przeczucia

Jeżeli doświadczasz często przeczuć, które nie dają Ci spokoju i wiesz, że coś się wydarzy, to Twój Anioł Stróż czuwa. Najczęściej są to intensywne uczucia i choć można je pomylić z intuicją, to są znacznie bardziej przytłaczające. Według mistyków aniołowie używają przeczuć częściej, niż nam się wydaje.

6. Negatywne sygnały, które daje nam ciało

Jeżeli sprawdzałeś swój stan zdrowia u lekarza i nie stwierdził on żadnych schorzeń ani powodów do obaw, to wiedz, że jest to sygnał od Twojego Duchowego Przewodnika. Często nie potrafimy zajrzeć w głąb siebie, dlatego też wysyła on nam sygnał poprzez ciało.

7. Drażliwość

Cały czas jesteś nerwowy, masz skłonności do płaczu i agresji? To jeden ze znaków, że jesteś na złej drodze. Jednak w tym przypadku jest to sygnał, że potrzebujesz natychmiastowej zmiany.

8. Poczucie bezużyteczności

Jeśli sądzisz, że Twoje życie nie ma sensu i nie jesteś nikomu potrzebny musisz wiedzieć, że każdy z nas ma na Ziemi misję. Ty również, choć musisz ją dopiero poznać. To najważniejszy ze znaków, który wysyła do nas nasz Anioł Stróż. Wystarczy mieć oczy i uszy szeroko otwarte, aby dostrzec to, co chce nam przekazać.

Próbuj zapamiętywać sny, bacznie obserwuj nowych ludzi, którzy pojawiają się na Twojej drodze. Najczęściej drogowskazy znajdziesz przez przypadek w momencie, kiedy się ich najmniej spodziewasz.

Udostępnij: