Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Ludzie ludziom zgotowali ten los.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu "Ból, co prawda nie jest przyjemny, ale jest to jedyny sposób, jaki Natury przewidziała, by nas ostrzec przed życiowymi zagrożeniami."

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból jest nieunikniony, cierpienie jest opcjonalne. Ból jest metrażem na taśmie filmowej, a cierpienie jest, jak długo patrzymy na ten sam klisze.

Ból

znak cytatu Wiem jak ułożyć rysy twarzy, by smutku nikt nie zauważył. -Wisława Szymborska

Ból

znak cytatu Każdy człowiek posiada swój cień i tylko od niego zależy czy będzie on dla niego ciemną stroną, czy jego szarość okaże się najjaśniejszym aspektem człowieka. A wtedy on sam staje się cieniem, bo tylko tam istnieje człowieczeństwo.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Musisz zrozumieć, że ból jest nieunikniony, ale cierpienie jest wyborem. Ból to coś, co nieuniknienie spotka cię w życiu, ale cierpienie zależy od tego, jak na niego zareagujesz.

Ból

znak cytatu Wspomnienia wywołują ból.
Najdotkliwszy zaś sprawiają
najlepsze z nich.

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Rany mogą zagoić się z czasem, ale blizny, które zostawiają, są na zawsze. Świadczą o naszej walce, pokazują naszą siłę i niewzruszoną determinację.

Ból

znak cytatu "- Dlaczego nie potrafisz nikomu zaufać?

-Ponieważ ty ufasz wszystkim!"

Ból
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Ból fizyczny nie może równać się z tym psychicznym, nie ma w nim tej rozpaczy, tamtego wewnętrznego jęku który tylko my jedni słyszymy, tamtego strachu, że zawsze to będzie.

Ból

Zobacz więcej