Nikt nie pojawił się na urodzinach tego 6-letniego chłopca. Co zrobili internauci?

6-letni Teddy Mazzini mieszkający w Arizonie, zaprosił 32 kolegów i koleżanek z klasy do pizzeri z okazji swoich urodzin. Jak twierdzi mama chłopca, po otrzymaniu zaproszeń zaledwie kilku rodziców poinformowało, że nie mogą przybyć. Reszta zlekceważyła kolegę, co wywołało zrozumiały smutek i rozczarowanie u małego solenizanta.

Impreza była zorganizowana w popołudnie, w dniu wolnym od szkoły. Niestety, chłopcu przyszło spędzić ten wyczekiwany dzień samemu. A zamiast radości, był żal. Kochająca i współczująca chłopcu mama podzieliła się ta historią na swoim Facebooku, a reakcja ludzi ogromnie ją zaskoczyła...

Zdjęcie Nikt nie pojawił się na urodzinach tego 6-letniego chłopca. Co zrobili internauci? #1
Internauci wysłali Teddemu mnóstwo życzeń i pozytywnych rad, jak np. „Od jednego przyjaciela do drugiego: Ludzie są wspaniali, ale jakość jest ważniejsza. Jakość tych, których wybierasz się liczy. Bądź szczęśliwy i ciesz się tą całą pizzą!"

Znany Dj Khaled udostępnił zdjęcie chłopca z życzeniami:

Bless up and happy birthday to the Young King ? Teddy! The Khaled Family, @asahdkhaled and the We The Best foundation want to send you a birthday present!

Niektórzy w sieci sceptycznie podchodzą do całej sytuacji uważając ją za fake, czyli spreparowaną przez mamę opowiastkę, aby mieć swoje 5 minut w sieci. Jednak historia ta krąży w internecie, a chłopiec wciąż otrzymuje ciepłe słowa od ludzi na całym świecie. Dzięki temu, z pewnością to doświadczenie nie odbije się na jego życiu negatywnie.


HISTORIA SAMOTNYCH URODZIN

+
Udostępnij: