Oto największe flejtuchy wśród znaków zodiaku! Bałagan im nie przeszkadza!

Chyba każdy z nas zna kogoś, dla kogo bałagan nie jest problemem i dobrze się mu żyje w chaosie. Wiele wskazuje na to, że bałaganiarstwo nie wynika u nich tylko z niechlujstwa, ale spory wpływ na życie w nieładzie mogą mieć również gwiazdy. Sprawdź, które znaki zodiaku mają zapisane bałaganiarstwo w gwiazdach.

Ludzie zazwyczaj dzielą się na tych, którzy cenią sobie porządek i lepiej się im żyje w czystym otoczenia, oraz na takich, którym nie przeszkadza wszechobecny chaos. Nie każdy lubi sprzątać. Są osoby, którym lepiej się żyje w miejscu, które wygląda, jakby przed chwilą przeszedł przez nie huragan. Brudne ubrania porozrzucane po pokoju, kurz, papierki, czy szafkI zapchane wieloma nieprzydatnymi rzeczami. Znasz to? Sprawdź, które znaki zodiaku są skazane na nieporządek przez to, co mówią gwiazdy.

ZOBACZ TAKŻE: Inteligentni ludzie i 10 rzeczy, przez które zawsze wyróżniają się z tłumu!

Strzelec

Strzelce uwielbiają żyć w ciągłym biegu i lubią, jak się wokół nich dużo dzieje. Chętnie doświadczają nowych rzeczy i są otwarte na to, co daje im los. Niestety, ale w natłoku wrażeń i obowiązków nietrudno się domyślić, że często brakuje im czasu na sprzątanie. Mają inne priorytety w ciągu dnia i nie zawracają sobie głowy otaczających ich bałaganem. Potrafią w biegu rzucić ubrania na łóżko, aby później przenieść je w inne miejsce. Mają również tendencję do zalegającego prania. Jeżeli już się wezmą za porządki, to nie są w tym zbyt staranne. Bardzo często zdarza się, że bałagan schowają do szafy lub przesuną go w inne, mniej widoczne miejsce.

Bliźnięta

Bliźnięta charakteryzują się tym, że są chaotyczne i roztrzepane, a co się z tym wiąże, nie zwracają uwagi na bałagan wokół siebie. Często mają słomiany zapał i kiedy w końcu postanowią coś zrobić, jak np. umyć okna, to nie wydarzy się to od razu. Można wręcz stwierdzić, że są największymi bałaganiarzami wśród znaków zodiaku. Często wychodzą z założenia, że nikt nie zwróci uwagi na szczegóły tj. pajęczyna na drzwiach, czy plama na ścianie. Wolą zasłonić bałagan niż się go pozbyć. Często mają wytłumaczenie na nieposprzątane mieszkanie, czy samochód i nie spędza im to snu z powiek. Zdecydowanie Bliźnięta wysuwają się na prowadzenie, jeśli chodzi o znaki zodiaku, którym dobrze się żyje w chaosie.

Waga

Wagi często mają problem z utrzymaniem porządku i choć bardzo się starają, to nie zawsze widać efekty. Mają skłonność do zbierania różnych rzeczy. Choć nie są leniwe i chętnie podejmują się sprzątania, to często nie mają na to czasu. Wolą zająć się bardziej twórczymi rzeczami niż mycie podłóg, czy naczyń. Kiedy jednak już wezmą się za porządki, potrafią spędzić sporo czasu na ogarnięciu chaosu. Często również planują coś zrobić i później odkładają to w czasie. Mają z tego powodu wyrzuty sumienia, jednak nie uczą się na błędach i nieświadomie powtarzają ten sam schemat.

Ryby

Ryby mają to do siebie, że nie odkładają rzeczy na miejsce, przez co później ciężko jest im coś znaleźć. Mają również tendencję do nieprzyznawania się do zrobienia bałaganu i chętnie zrzucają winę na innych. Zamiast wziąć się za sprzątanie czekają do ostatniej chwili i wszystko robią w biegu. Zdecydowanie porządek nie jest ich mocną stroną, jednak nie zawracają sobie tym głowy, bo wiedzą, że ktoś to zrobi za nich.

ZOBACZ TAKŻE: Toksyczni ludzie i ich zachowanie. Co robią, aby wkraść się w życie i po cichu je niszczyć?

Udostępnij: