Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą! Z nimi lepiej nie brać ślubu!

Choć nikt, kto decyduje się stanąć na ślubnym kobiercu nie bierze pod uwagę rozwodu, to według badań GUS tak właśnie kończy się co trzecie małżeństwo. W dzisiejszych czasach rozwód nie jest niczym szokującym, a życie często samo pisze za nas scenariusze. Choć niektórzy potrafią być ze sobą do końca życia, to są również i tacy, którzy rozwodzą się po kilka razy. Sprawdź, które znaki zodiaku rozwodzą się najczęściej.

Z gwiazd można odczytać niemal wszystko. Tym razem osoby zajmujące się astrologią wzięły pod uwagę znaki zodiaku, które ze względu na swój charakter najczęściej się rozwodzą. Trzeba jednak pamiętać, że z każdej reguły jest wyjątek, a trwałość związku małżeńskiego zależy od wielu czynników. Niemniej jednak wśród znaków zodiaku są takie, które nietrwałość w uczuciach mają zapisaną w gwiazdach. Sprawdź, czy Twój znak zodiaku należy do tej grupy.

ZOBACZ TAKŻE: Osoby o tych imionach kłamią jak z nut! Sprawdź, czy do nich należysz!

Znaki zodiaku, które najczęściej się rozwodzą

Panna

Osoby spod tego znaku zodiaku mają bardzo wygórowane oczekiwania wobec innych. Jeżeli już uda się im spotkać osobę, z którą zdecydują się zawrzeć związek małżeński, to zazwyczaj kończy się on rozwodem. Panny lubią, kiedy wszystko jest zrobione pod ich dyktando. Są pedantyczne i chętnie wytykają błędy innych oraz nie kryją się z krytyką. Mają problem w dostrzeganiu własnych wad i czasami naprawdę ciężko jest z nimi wytrzymać. Osoba, która zdecyduje się poślubić Pannę, musi wiedzieć, że ciężko będzie spełnić jej oczekiwania.

Koziorożec

Choć ten znak zodiaku ma to do siebie, że kieruje się rozsądkiem, to romantyczne uniesienia nie są w ich stylu. Koziorożce są wierne oraz wszystko biorą na poważnie, niemniej jednak często mają problem z pracą. Są pracoholikami i to właśnie przez obowiązki zawodowe potrafią zaniedbać rodzinę. Nie są spontaniczne i ciężko namówić je do zmiany planów. Są tak skupione na pracy, że ich partnerom trudno jest z tym wygrać, a co więcej ich zmienić.

Bliźnięta

Bliźnięta nie będą trwać w związku, który przestał je satysfakcjonować. Cały czas potrzebują nowych wrażeń i bodźców. Są zmienne i często niezdecydowane. Potrafią w jednej chwili spakować swoje rzeczy i bez ostrzeżenia zmienić całe swoje życie, tylko po to, aby się coś w nim działo. Nie marzą o stabilizacji i bezpieczeństwie, a wręcz przeciwnie. Są głodne wrażeń, poznawania nowych ludzi, a proza życia jest dla nich wręcz przerażająca. Bliźnięta należą również do tych znaków zodiaku, które mają problem z wiernością. Biorąc sobie Bliźniaka za żonę lub męża, musisz cały czas się starać, aby nie stracić ich zainteresowania.

Strzelec

Strzelce są bardzo kochliwe i działają pod wpływem chwili. Potrafią nawet kilkukrotnie stanąć na ślubnym kobiercu i są zawodowymi łamaczami serc. Decyzję podejmują często pod wpływem chwili i nie trzeba ich długo namawiać do ożenku. Nie traktują rozwodu jako porażki, bo lubią zmiany. Choć rzadko się zdarza, że wytrwają w małżeństwie to końca, to nie traktują tego jako porażki. Uważają, że krótkie, ale intensywne związki też są wartościowe.

Wodnik

Wodniki są niezależne i cenią sobie swoją wolność. Małżeństwo traktują jako ograniczenie, które sprawia, że czują się zniewolone. Nie oznacza to jednak, że unikają małżeństwa jak ognia, ale wolą żyć w wolnych relacjach bez przysięgania sobie miłości i wierności. Ten znak zodiaku to samotnicy, którzy na pierwszym miejscu stawiają siebie i swoje potrzeby. Kiedy ich małżeństwo zakończy się rozwodem nie przeżywają tego za długi i traktują rozwód, jako kolejne doświadczenie. Mają ciężki charakter dlatego też decydując się na ślub z Wodnikiem musisz wiedzieć, że czeka cię emocjonalny rollercoaster.

Udostępnij: