Nie żyje 41-letni polski raper! Zostawił żonę i dzieci…

W mediach pojawiła się wstrząsająca informacja o śmierci polskiego rapera Szymona „TUR” Grzywacza, który odszedł w wieku 41 lat. Pozostawił w żałobie żonę i dzieci, a także z jego śmiercią nie mogą pogodzić się jego fani.

Kim był Szymon TUR Grzywacz?

Szymon TUR Grzywacz był polskim raperem i znanym producentem muzycznym. Współpracował z takimi raperami i muzykami jak Nizoł, Bonus RPK, Rogal DDL. Ponadto pracował także jako trener personalny.

Nie żyje 41-letni raper

Tragiczną wiadomość o śmierci Szymona Tur Grzywacza przekazał jeden z zakładów pogrzebowych „Białkowski” z Mińska Mazowieckiego zamieszczając na swoim profilu nekrolog z nazwiskiem rapera, z którego wynika, że TUR zostawił pogrążoną w rozpaczy żonę oraz synów.

Z nekrologu wynika także, że ostatnie pożegnanie rapera odbędzie się w czwartek 16 marca 2023 roku w kościele pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej. Po mszy urna z prochami zmarłego Szymona Grzywacza odprowadzona zostanie na cmentarz komunalnym:

Pożegnanie odbędzie się 16.03.2023 r. od godz. 9.45 do 10.15 w domu pogrzebowym "Białkowski" przy ul. Kościelnej 16 w Mińsku Mazowieckim. Msza Święta za duszę zmarłego zostanie odprawiona o godz. 11.00 w kościele pw. Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej. Po Mszy św. nastąpi odprowadzenie urny z prochami na cmentarz komunalny. Pozostają w żałobie. Żona, Synowie, Rodzice, Siostra z Rodziną, Teściowie, pozostała Rodzina i Sąsiedzi z osiedla

Póki co nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 41-letniego rapera. Informacji nie podano do publicznej wiadomości.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje 28-letni raper

Rodzinie i przyjaciołom składamy wyrazy współczucia.

Udostępnij: