Najmłodszy astrolog świata ujawnia co nas czeka w 2023 roku! Jego wizja przeraża!

Abhigya Anand to jeden z najmłodszych na świecie astrologów. Pochodzący z Indii chłopiec uznawany jest za cudowne dziecko. Wiele osób uważa, że to on jako pierwszy przewidział wybuch pandemii koronawirusa. Teraz ujawnia, co nas czeka w nadchodzącym roku. Jego wizja jest przerażająca!

  Kim jest najmłodszy astrolog świata?

  Abhigya Anand jest dziecięcym astrologiem pochodzącym z Indii. Został uznany za cudowne dziecko i już od najmłodszych lat pobierał nauki sanskrytu i astrologii, jest biegły w zakresie Vastu Shastra, Ayurvedy, nauk wedyjskich i posiada dyplomy różnych uczelni na całym świecie. 14-letni chłopiec dysponuje ogromną wiedzą na temat zjawisk astronomicznych i potrafi bezbłędnie interpretować to, jaki będą one miały wpływ na przyszłość ludzkości. Swoją wiedzą dzieli się na kanale Youtube, a jego przewidywania wielokrotnie się sprawdziły.

  Nastolatek już w 2020 roku w jednym ze swoich filmików, ostrzegał przed nadejściem pandemii. Przewidział nie tylko koronawirusa, lecz także wojnę w Ukrainie. Oprócz tego Abhigya Anand zapowiedział, że w nadchodzącym roku czeka nas wiele problemów…

  ZOBACZ TAKŻE: Ogłoszenie z podejrzanie tanimi noclegami na majówkę? Policja ostrzega przed OSZUSTAMI!

  Wizja jasnowidza na 2023 rok jest przerażająca  Młody jasnowidz niedawno zaalarmował świat, twierdząc, że zbliża się kolejny kryzys! Nie chodzi o wybuch trzeciej wojny światowej, jednak będzie to bezpośredni skutek przedłużającej się wojny w Ukrainie.

  Zdaniem jasnowidza wpływ wojny na światową geopolitykę będzie straszny. Dotknie nas globalny kryzys ekonomiczny, a w wielu miejscach na świecie zapanuje nędza i głód. Ludzie będą cierpieć ogromny niedostatek i mierzyć się z ubóstwem.

  To dopiero początek problemów…

  Mają nadejść drastyczne zmiany - inflacja, z jaką mierzymy się teraz, to dopiero początek. Ceny będą nieustannie rosły, a powszechny kryzys zostanie wykorzystany przez rządzących. W 2023 roku czeka nas wiele problemów: kryzys energetyczny, kryzys gospodarczy, pęknięcie globalnego łańcucha dostaw, trudne warunki pogodowe, brak węgla i ropy oraz szalejący głód. 

  Wszystkie te zdarzenia w ciągu następnych lat będą eskalować, by w końcu doprowadzić do wybuchu powszechnej wojny. Nie stanie się to jednak w tym roku, a prawdopodobnie w latach 2029-2032.

   

  Udostępnij: