Bracia Collins niepokojąco o Komendzie: "On ma naprawdę poważne problemy na głowie".

W ostatnim czasie znów głośno zrobiło się o Tomaszu Komendzie. Zaczęło się od tego, że Anna Walter, była partnerka Tomasza Komendy oskarżyła go to, że zostawił ją z dzieckiem bez pieniędzy i stosował wobec niej przemoc. Zdradziła też ze zerwał kontakty z bliskimi, zwłaszcza z matką. Ponadto potwierdzono, że mężczyzna jest ciężko chory… Komenda w zeszłym tygodniu został zaproszony na imprezę Fundacji Braci Collins, jednak się tam nie pojawił. Powód jest niepokojący!

  Sprawa Tomasza Komendy

  Sprawą Tomasza Komendy interesowała się cała Polska. Po wyjściu z więzienia mężczyzna otrzymał odszkodowanie w kwocie 13 milionów. Niesłusznie skazany na 18 lat więzienia Tomek, po wyjściu na wolność, w końcu chciał cieszyć się upragnioną wolnością. Niestety nie trwało to długo…

  W ostatnim czasie wycofał się z życia publicznego. Rozstał się ze swoją partnerką, która wyznała w wywiadach, że jej były partner nie wspiera jej finansowo, co więcej stosował wobec niej przemoc.

  Ponadto odwrócił się od swoich najbliższych, całkowicie zerwał kontakty z matką. Kobieta, która ani przez chwila nie zwątpiła w niewinność swojego syna, przeżywa to szczególnie ciężko.

  To nie wszystko, ponieważ okazało się, że Komenda jest ciężko chory. Prawdopodobnie zmaga się z nowotworem. Informacje te niestety potwierdził dziennikarz TVN, Grzegorz Głuszak.

  ZOBACZ TAKŻE: Nadciąga cyklon Dawid. IMGW ostrzega kilka województw. Gdzie uważać?

  Bracia Collins i Tomasz Komenda

  We wrześniu 2020 roku Tomasz Komenda podjął pracę w Fundacji Braci Collins. Do maja 2021 roku pomagał niesłusznie skazanym w odnalezieniu się na wolności.

  Tomek dostanie od nas szanse na rozwój, początkowo w zakresie jego obowiązków będzie leżał jedynie jego rozwój osobisty. Mamy pełną świadomość, iż ma trochę do nadrobienia i musimy mu dać trochę czasu na pełną, obopólną współpracę.

  Choć ich współpraca się zakończyła, Komenda w zeszłym tygodniu został zaproszony na imprezę Fundacji Braci Collins. Nie pojawił się tam, a w rozmowie z „Faktem” bracia Collins opowiedzieli, dlaczego.

  „On ma naprawdę poważne problemy na głowie"

  My konsekwentnie odmawiamy komentarza w tej sprawie. Mogę powiedzieć tylko tyle, że rozmawiałem z Tomkiem przedwczoraj. On ma teraz naprawdę poważne problemy na głowie.

  Tomek potrzebuje teraz spokoju i obawiam się, że niedługo dowiecie się, dlaczego. Dajmy teraz temu człowiekowi spokój.

  Udostępnij: