Polsat w żałobie. Nie żyje uwielbiany przez widzów pan Staszek

Smutne wieści pojawiły się w mediach społecznościowych na oficjalnym profilu stacji Polsat. Poinformowano o odejściu uwielbianego przez widzów pana Stanisława z programu „Górale”. To już kolejna śmierć uczestnika tej produkcji.

Program „Górale” emitowany jest w czwartki o godzinie 22.00. Produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Pan Staszek, który stał się symbolem programu, niestety opuścił nas wczoraj. Był ulubieńcem widzów i zawsze emanował pozytywnym podejściem do życia. Jego uśmiech i dobroć dotarły do serc widzów w całej Polsce, nie tylko na Podhalu.

Mieszkaniec Podhala zawsze był dumny ze swoich góralskich korzeni i często dzielił się swoją miłością do tych okolic. To miejsce pełne wyzwań, ale Górale potrafią czerpać z życia wiele radości. Ich unikalny styl bycia, muzyka i góralska kultura przyciągają ludzi z każdego zakątka Polski.

Śmierć pana Staszka z programu Górale

Niespodziewana wieść o odejściu uwielbianego Staszka, bohatera programu „Górale” nadawanego na antenie Polsatu, wstrząsnęła fanami i stacją telewizyjną. Smutna informacja pojawiła się na oficjalnym koncie Polsatu, przynosząc żal i smutek.

Stacja Polsat pożegnała Staszka we wzruszający sposób, podkreślając, że nigdy go nie zapomni. Już na wstępie podkreślono, że nigdy nie chciano pisać poniższych słów.

To nie jest post, który kiedykolwiek chcieliśmy napisać.
Wczoraj krótką drogę z Gór do Nieba pokonał Staszek, jedna z najbarwniejszych i najbardziej ukochanych postaci, jakie można było spotkać nie tylko na całym Podhalu, czy w programie Górale, ale i na całym świecie.
Zmarł w swoim domu, zabierając ze sobą ze świata trochę barw, dobroci i ciepła.
Ale nikt nie odchodzi do końca, dopóki żyje pamięć o nim.
Żegnaj Staszku. Nie zapomnimy Cię nigdy.

Śmierć pana Stanisława to nie tylko ogromna strata dla jego najbliższych, ale także dla widzów. Fani programu cenili sobie w góralu jego pozytywne podejście do życia mimo życiowych niepowodzeń. "Żegnaj Staszku. Nie zapomnimy Cię nigdy" - to słowa, które wyrażają ogromny żal po stracie tej wyjątkowej postaci.

Słowa pana Stanisława o życiu w górach, o spokoju wewnętrznym i nieugiętej postawie zostaną zapamiętane na zawsze jako inspiracja dla wszystkich, którzy dążą do życia pełną piersią, niezależnie od trudności, jakie napotykają na swojej drodze.

Widzowie nie ukrywają, że jest to ogromna strata.

Będzie brakować jego wiecznego optymizmu 🖤

To już niestety nie będzie ten sam program ... Wielka szkoda.

Przypomnijmy, że 23 lutego 2023 roku opuścił nas także 20-letni bohater programu “Górale” - Stanisław Rzepka.

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje 20-letni bohater programu Polsatu

Rodzinie i najbliższym składamy kondolencje.

Udostępnij: