Nie żyje 24-letnia gwiazda TVN!

W środę 8 listopada media przekazały szokujące informacje o śmierci młodej influencerki. Patrycja Widera nie żyje. 24-latka była doskonale znana użytkownikom Tik Toka i Instagrama, ale na swoim koncie miała udział w kilku programach telewizyjnych w tym w realiyy-show "Projekt Lady".

Szokujące informacje o śmierci Patrycji Widery pojawiły się w mediach w środę 8 listopada. Smutne doniesienia przekazała Roxana Orłowska, TikTokerka, a prywatnie bliska znajoma Patrycji.


Patrycja Widera słonko najdroższe, świecisz już z góry… Wspólne chwile zostaną na zawsze w moim sercu. Twoja wyjątkowość nie będzie zapomniana. Spoczywaj w pokoju. Ja dalej nie wierzę! Pati.

Jak wiadomo, Patrycja kilka dni temu trafiła do szpitala, co szczegółowo opisywała na swoim Instagramie. Jak przyznała "przeżyla coś okropnego". Jak dodała w swoim ostatnim wpisie, jest poważnie chora, ale miała nadzieję, że wkrótce wróci do sił i wyjdzie ze szpitala.

Nie ujawniła jednak publicznie, z jakiego powodu trafiła do szpitala. Patrycja zmarła nagle w wieku zaledwie 24 lat. Nie przekazano do wiadomości publicznej, co było przyczyną śmierci Widery, ale według niepotwierdzonych jeszcze informacji, 24-latka mogła mieć problemy z watrobą.

Brzydkie zdjęcia, no cóż. Kochani przeżyłam coś okropnego. Instagram to moja pamiątka, więc niech będzie, próbuję siadać, ale jeszcze nie wstałam, tak że 'never say never' i do przodu! Dziękuję za wsparcie wszystkim, nie wiedziałam, że to, co się ze mną dzieje, jest na tyle poważne, że chwilkę już byłam z aniołkami i że tyle osób naprawdę zareaguje jakoś. Jestem bardzo chora tak w skrócie i już do końca życia mam troszkę przerąbane - napisała w swoim wpisie Patrycja

Kim była Patrycja Widera?

Patrycja Widera od kilku lat rozwijała swoją karierę w social mediach. Warto dodać, że na swoich profilach pochwalić się mogła ogromną ilością obserwatorów. Jej Instagram śledziło ponad 131 tys. obserwatorów, natomiast na TikToku obserwaowało ją aż 1,5 mln internautów. 

Nie da się urkyć, że ogromną popularność Patrycji przyniósł udział w prograie "Projekt Lady". Ponadto próbowała swoich sił jako aktorka, pojawiając się w popularnych serialach TVN, takich jak "Szkoła" czy "Pułapka". 24-latka jakiś czas temu nagrała także utwór "Wyrąbane" z Kamilem Kossakowskim. 

Pod ostatnim postem Patrycji Widery pojawiło się wiele komentrzy. Intenruaci nie mogą uwierzyć, że 24-latka nie żyje.

Nie wierze w to wszystko, dlaczego tak szybko….?

5 dni temu wstawilam Ci serduszka ,trzymalam za Cb kciuki ,a dzis nie moge uwierzyc w to co sie stało

Nie wierzę w to że odeszłaś wyrazy współczucia dla całej rodziny byłaś cudowną osobą będziemy za tobą tęsknić Pati [*]

Zobacz także: Są wyniki sekcji zwłok Grzegorza Borysa! Znana jest przyczyna śmierci!

Udostępnij: