Narzeczona Murańskiego ujawniła, co napisał jej w ostatnim SMS-ie. Nie zdążyła odpisać...

Rok temu 8 lutego media zelektryzowała wiadomość o śmierci Mateusza Murańskiego znanego z serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Jego narzeczona, która wciąż nie może pogodzić się z tym, co się wydarzyło, wyjawiła, jaką ostatnią wiadomość dostała od ukochanego. Nie zdążyła odpisać.

Dokładnie rok temu 8 lutego mediami wstrząsnęła informacja o tym, że Mateusz Murański nie żyje. Ciało 29-latka znalezione zostało w jego mieszkaniu.

Mateusz Murański zdobył popularność dzięki udziałowi w serialu "Lombard. Życie pod zastaw," gdzie wcielał się w postać syna właściciela Adka. Krótko przed śmiercią 29-latek, który walczył także w organizacjach freak-fight, zagrał w nominowanym do Oskara filmie "IO".

"Muran" zmarł w wieku zaledwie 29 lat i nie da się ukryć, że jego nagła śmierć była szokiem dla wielu osób. Po kilku dniach przeprowadzona została sekcja zwłok mężczyzny, która wykazała, że przyczyną śmierci mężczyzny była niewydolność oddechowo-krążeniowa, a nie jak spekulowano, przedawkownie oksykodonem.

Ostro do tych pogłosek odniósł się sam ojciec Mateusza, który po pewnym czasie od śmierci syna udzielił pierwszego wywiadu. Jacek Murański zarzucił ratowniczce, która miała jako pierwsza miała przekazać te informacje, że kłamała. Opowiedział także o tym, jak znalazł ciało syna i jak bardzo bolało go, że przez te kłamliwe informacje, pamięć po Mateuszu została zhańbiona.

https://www.instagram.com/p/CmT9Rl3NHRoDLtOKa0YCDMJt9BujzG_BmzJRE40/

Dziewczyna Murańskiego pokazała treść ostatniego SMS-a od Mateusza

Karolina Wolska była narzeczoną Mateusza Murańskiego. Dopiero po pewnym czasie, podzieliła się emocjonalnym wpisem dotyczącym straty swojego partnera. Mateusz, który odszedł, mając zaledwie 29 lat, pozostawił po sobie wielką pustkę w życiu narzeczonej.

Zobacz także: Rocznica śmierci Mateusza Murańskiego. Łamiący serce wpis jego partnerki

Karolina, do tej pory unikająca mediów i publicznych wypowiedzi o tragedii. Kilka miesięcy po jego śmierci opublikowała na TikToku wzruszające video z Mateuszem. Nie ukrywała, że bardzo tęskni zanarzeczonym.

Nie mogę żyć bez Ciebie, bez tego uśmiechu, bez tych oczu, bez Twojego śpiewania dla mnie w aucie. I tego pytania: ‘Podobało Ci się?’. Twoja K. Spotkamy się i będzie jak dawniej. Obiecuję Ci to i sobie

Dokładnie rok po śmierci Mateusza Murańskiego jego narzeczona przyznała, że krótko przed tym jak zmarł, wysłał do niej wiadomość. Niestety kobieta nie zdążyła odpisać.

00.17 o tej godzinie równy rok temu napisałeś do mnie ostatniego SMS-a w życiu... ‚Kocham cię myszko’. Wtedy nie zdążyłam na niego odpisać. Ale ty wiesz... Ja ciebie też na zawsze". - napisała na swoim Instagramie Karolina

Mateusz Murański zmarł 8 lutego 2023 roku, pogrążając w rozpaczy rodzinę, narzeczoną i bliskich. Do informacji publicznych wciąż nie przekazano, kiedy i gdzie odbył się pogrzeb "Murana".

Zdjęcie Narzeczona Murańskiego ujawniła, co napisał jej w ostatnim SMS-ie. Nie zdążyła odpisać... #1

Udostępnij: