Śmierć w rodzinie królewskiej! Pałac Buckingham w żałobie!

Wstrząsające wieści dotarły prosto z Pałacu Buckingham, pozostawiając Wielką Brytanię w smutku. Brytyjska rodzina królewska opłakuje utratę jednego ze swoich członków. „Był członkiem rodziny, która wraz z królem i królową pogrążona jest w żałobie po jego odejściu” - czytamy w oficjalnym komunikacie.

Tragiczne wieści! Pałac Buckingham w żałobie!

We wtorek pałac Buckingham poinformował o śmierci jednego z członków rodziny królewskiej, Thomasa Kingstona — męża Lady Gabrielli Kingston, która zajmuje obecnie 56. miejsce w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. W oficjalnym komunikacie podkreślono, że śmierć tego wyjątkowego męża, syna i brata stanowi wielki szok dla całej rodziny królewskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Dodatkowe dwa dni wolnego od pracy?

Z najgłębszym smutkiem zawiadamiamy o śmierci Thomasa Kingstona, naszego ukochanego męża, syna i brata. Tom był wyjątkowym człowiekiem, który rozświetlił życie wszystkich, którzy go znali. Jego śmierć jest wielkim szokiem dla całej rodziny i prosimy o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy jego śmierć - czytamy w oświadczeniu wydanym przez Pałac Buckingham.

Z ostatniej chwili! Nie żyje Thomas Kingston!

Okoliczności śmierci Thomasa Kingstona pozostają na razie niejasne, jednakże śledczy wykluczyli udział osób trzecich. Media informują, że ciało 45-latka zostało znalezione w ich domu w Gloucestershire, a dokładna przyczyna jego śmierci pozostaje obecnie nieznana.

Zdjęcie Śmierć w rodzinie królewskiej! Pałac Buckingham w żałobie! #1

Niespodziewana śmierć w rodzinie królewskiej!

Rzecznik Pałacu Buckingham podkreślił, że król Karol III oraz królowa Kamila są głęboko poruszeni tym niespodziewanym zgonem w rodzinie królewskiej. Społeczeństwo wyraża swoje współczucie dla rodziny królewskiej w obliczu tej bolesnej straty.

Król i królowa zostali poinformowani o śmierci Tomasa i łączą się z myślami z rodziną oraz wszystkimi, którzy go znali. Również opłakują ukochanego członka rodziny. W szczególności Ich Królewskie Mości przesyłają wyrazy współczucia oraz najszczersze myśli i modlitwy dla Gabrielli i całej rodziny Kingston - przekazał magazyn "Indepenent".

Udostępnij: