Krzysztof Jackowski ma złe wieści. Wszystko zacznie się już w marcu!

Krzysztof Jackowski ponownie zwrócił na siebie uwagę, tym razem ogłaszając swoje przewidywania na nadchodzący marzec. Jego wypowiedzi budzą mieszane uczucia. Dla niektórych są źródłem wiedzy, dla innych zaś powodem do sceptycyzmu i niepewności.

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz i medium, którego wielu ludzi uważa za osobę posiadającą nadzwyczajne zdolności wizyjne. Trudno nie zgodzić się z tym, że jego popularność wynika z wielu przypadków trafnych przepowiedni. Jego przepowiednie dotyczące polityki, katastrof, czy wydarzeń społecznych często budzą duże zainteresowanie i emocje w społeczeństwie, co sprawia, że wzbudza także i sporo kontrowersji.
Warto dodać, że oprócz przepowiadania przyszłości, Jackowski brał udział także w programach telewizyjnych, gdzie pomagał odnajdywać zaginione osoby.

Wizja Jackowskiego na marzec

W ostanim czasie wizje Jackowskiego wywywoływać mogą jednak spore obawy. Nie inaczej było także i teraz, kiedy to wieszcz zdecydował się na rozmowę z Super Expressem. Jak przekazał dziennikarzowi tabloidu, w marcu zapoczątkuje się zły czas dla Polski. ale i całego świata.

Zdaniem jasnowidza, nadchodzący miesiąc będzie czasem, w którym zaczną się pojawiać trudności, chociaż niekoniecznie będą one od razu widoczne dla wszystkich ani szeroko dyskutowane. Jackowski prognozuje, że marzec może być początkiem globalnego konfliktu, który potrwa przez kolejne cztery lata.

To nie będzie dobry miesiąc dla Polski. To wszystko, co złe zacznie się właśnie w marcu. Tego nie będzie widać, o tym też nie będzie się mówić. To będzie światowy konflikt. Będzie trwać cztery lata - mówił jasnowidz 


Słuchajac słów Jackowksiego, można popaść w panikę, jednakże, ważne jest zachowanie umiaru i zdrowego rozsądku w interpretacji tych przewidywań. Na dzień dzisiejszy brak jest jakichkolwiek konkretnych danych czy sygnałów wskazujących na to, że Polskę czeka coś złego w marcu.

Zdjęcie Krzysztof Jackowski ma złe wieści. Wszystko zacznie się już w marcu! #1

Udostępnij: