Nie żyje gwiazda programu "Gogglebox"! Zginął w tragicznym wypadku

Tragiczna wiadomość zelektryzowała media. Gwiazda programu "Gogglebox", zginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Mężczyzna miał zaledwie 40 lat.

Program "Gogglebox", cieszący się uznaniem w wielu krajach, w tym w Polsce, był przepustką do sławy dla zwykłych ludzi, wśród których był także George Gilbey. Przez osiem sezonów dzielił się z widzami swoimi przemyśleniami na temat różnych programów telewizyjnych, zdobywając sympatię dzięki swojej charyzmie i bystrości.

George nie ograniczał się tylko do "Gogglebox", jego kariera telewizyjna obejmowała również udział w takich projektach jak "Celebrity Big Brother".

Nie żyje bohater "Gogglebox"

Lokalna policja potwierdziła smutne wieści, podając, że śmierć nastąpiła na skutek wypadku przy pracy na wysokości. Według oświadczenia policji z Essex, do tragicznego zdarzenia doszło na Campfield Road w Shoebury. Mimo szybkiej reakcji służb ratunkowych, w tym lotniczego pogotowia, Gilbey zmarł na miejscu.

Otrzymaliśmy zgłoszenie o incydencie na Campfield Road w Shoebury dziś rano (27 marca) około godziny 10:00, podczas którego mężczyzna pracujący na wysokości upadł i doznał obrażeń. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, w tym lotnicze pogotowie ratunkowe. Niestety, mężczyzna zginął na miejscu-  ogłosiła policjz z Essex w oświadczeniu

Bliscy, przyjaciele i liczni fani George'a nie mogą się pogodzić z tą niespodziewaną stratą. Ricci Guarnaccio, który występował razem z Georgem w "Celebrity Big Brother", nie krył rozżalenia.

Zawsze oświetlał pokój, troszczył się o innych, a wspomnienia, które stworzyliśmy, będę pielęgnować do końca życia, bracie. Od Celebrity Big Brother po rozmowę z tobą w zeszłym tygodniu, będę za tobą ogromnie tęsknić! Kocham Cię, GG”-

Jego śmierć odcisnęła głębokie piętno na rodzinie, w tym na jego matce Lindzie i ojczymie Pete, którzy również byli częścią "Gogglebox". Produkcja programu wyraziła swoje współczucie, podkreślając, że George i jego rodzina byli ważną częścią "Gogglebox" przez osiem sezonów.

George był częścią rodziny Gogglebox przez osiem sezonów wraz ze swoją mamą Lindą i ojczymem Petem. Nasze myśli i najgłębsze kondolencje są z Lindą, rodziną i przyjaciółmi George’a w tej bardzo smutnej chwili - napisała produkcja "Gogglebox"

To kolejne smutne wieści dla fanów programu "Gogglebox". Kilka tygodni temu zmarła jedna z najbardziej lubianych bohaterek polskiej edycji reality-show, mama Izy Zeiske - Teresa Orczyk, znana widzom jako
Bunia.

Udostępnij: