Shannen Doherty gotowa na śmierć. Aktorka wyprzedaje majątek

Kilka lat temu Shannen Doherty usłyszała diagnozę, która zmieniła jej życie. Chorująca na raka gwiazda serialu "Beverly Hills, 90210" mimo iż nie ustaje w walce o powrót do zdrowia, wyjawiła, że przygotowuje się na swoje odejście.

Shannen Doherty, znana z hitowej produkcji "Beverly Hills, 90210", od kilku lat prowadzi heroiczne zmagania z rakiem. Jej droga przez chorobę rozpoczęła się w 2015 roku, kiedy to zdiagnozowano u niej raka piersi. Rozpoczęła wówczas intensywną terapię, w tym mastektomię oraz leczenie radio- i chemioterapeutyczne, które na pewien czas dało nadzieję na powrót do zdrowia. Niestety, choroba powróciła z większą siłą, dając przerzuty do mózgu i kości aktorki.
W obliczu nieustającej walki z nowotworem, Doherty stała się symbolem odwagi i źródłem wsparcia dla innych osób dotkniętych podobnym losem. Dzieli się swoją historią leczenia i codziennymi wyzwaniami, stając się inspiracją do walki z chorobą. Niedawno Doherty zdecydowała się na kolejny krok w kierunku wsparcia chorych, zakładając podcast "Let's Be Clear with Shannen Doherty". Aktorka omawia w nim tematy związane z życiem z nowotworem, zapraszając do rozmów specjalistów i innych gości. 

Zobacz także: Shannen Doherty walczy o życie: "Postawili na mnie krzyżyk, ale nie jestem gotowa na odejście".

Chora aktorka przygotowuje się na śmierć

Ostatnio, w jednym z odcinków swojego podcastu, Doherty podzieliła się niezwykle osobistym wyznaniem. Opowiedziała o przygotowaniach siebie i swoich bliskich na ewentualność jej śmierci. Aktorka podkreśliła, że chce ułatwić ten trudny moment swojej matce, nie zostawiając jej z obowiązkami związanymi z zarządzaniem jej majątkiem. 

W tym momencie priorytetem jest moja mama. Na pewno będzie jej bardzo ciężko, gdy umrę przed nią. A ponieważ to samo w sobie będzie bardzo trudne, staram się jej trochę pomóc. Nie chcę jej zostawić z mnóstwem spraw do załatwienia. Nie chcę, żeby miała 4 magazyny wypełnione meblami.

Jak dodała, planuje sprzedać lub przekazać większość swoich rzeczy na cele charytatywne.
Aktorka wyjawiła także, że wizyta w domu w Tennessee, z którym wiązała wiele planów, była dla niej szczególnie bolesna. Mogła wówczas liczyć na wsparcie swojej mamy.

To było naprawdę trudne i emocjonalne doświadczenie. Czułam, że rezygnuję z marzenia o budowie tej nieruchomości. W pewnym momencie podczas pakowania po prostu się rozpłakałam. Moja mama była tam ze mną i powiedziała, abym nie pozbywała się tego miejsce. - dodała w podcaście


Shannen Doherty otwarcie mówi również o planowaniu swojego pogrzebu, chcąc, aby był to moment pozbawiony fałszu i nieszczerze zainteresowanych osób. Dla aktorki ważne jest, aby pożegnanie odbyło się w atmosferze szacunku i prawdziwej żałoby.

https://www.instagram.com/p/C5OkXVzJ_c8/

Zdjęcie Shannen Doherty gotowa na śmierć. Aktorka wyprzedaje majątek #1

 

 

Udostępnij: