„Milionerzy”: Tomasz zagrał o milion złotych! Jak mu poszło?

W najnowszym odcinku programu "Milionerzy", który został wyemitowany 3 kwietnia na antenie TVN, Tomasz Boruch z Warszawy stanął przed pytaniem za milion złotych. Czy udało mu się poprawnie odpowiedzieć na pytanie i zgarnąć główną wygraną? Sprawdźcie sami!

Tomasz Boruch i jego droga do miliona

Tomasz Boruch, który jest weterynarzem z Warszawy, wykazywał się doskonałą wiedzą i szybkością w udzielaniu odpowiedzi na pytania. Nawet w trudnym etapie "Kto pierwszy, ten lepszy" potrzebował tylko 6,1 sekundy, by podać poprawną odpowiedź. Wykorzystał swoje koła ratunkowe w strategiczny sposób, zostawiając sobie pytanie do publiczności oraz opcję zamiany pytania na kolejny odcinek. W ostatnim odcinku z 2 kwietnia, zgarnął bez najmniejszego problemu pół miliona złotych, a przed nim ostatnie, najważniejsze pytanie!

ZOBACZ TAKŻE: Te osoby będą musiały zwrócić 13. i 14. emeryturę?! Padła decyzja!

Czy Tomasz został siódmym milionerem w Polsce?

W odcinku wyemitowanym w środę 3 kwietnia, dowiedzieliśmy się czy Tomasz Boruch zostanie siódmą osobą w Polsce, która wygrała główną nagrodę w "Milionerach". Przypomnijmy, że do tej pory było sześciu zwycięzców:

Krzysztof Wójcik sięgnął po najwyższą nagrodę w 2010 roku. W 2018 roku emerytowana nauczycielka Maria Romanek została drugą polską milionerką, a jako trzecia, w 2019 roku, czek otrzymała Kasia Kant-Wysocka. Dwa lata później bank rozbił muzykolog Jacek Iwaszko, a w 2022 roku piątym milionerem został Tomasz Orzechowski, który zasłynął niezwykle opanowaną grą. Szóstą osobą z milionem na koncie został Mateusz Żaboklicki – czytamy w komunikacie TVN.

Zdjęcie „Milionerzy”: Tomasz zagrał o milion złotych! Jak mu poszło? #1

„Milionerzy”: Tomasz zagrał o milion złotych! Jak mu poszło?

Tomasz Boruch w programie "Milionerzy" właśnie wygrał milion złotych! W odcinku, który wyemitowano we środę 3 kwietnia 2024 roku, Tomasz doszedł do ostatniego pytania, na które odpowiedział bezbłędnie! GRATULUJEMY!

 

Udostępnij: