Ostatni wpis Marzeny Kipiel-Sztuki rozrywa serce…

9 czerwca 2024 roku w mediach pojawiła się smutna wiadomość o śmierci Marzeny Kipiel-Sztuki. Aktorka nie była aktywna w życiu publicznym już od jakiegoś czasu. Jakiś czas temu zamieściła post na swoim Facebooku, Jak brzmiał jej ostatni wpis?

Śmierć Marzeny Kipiel-Sztuki

Marzena Kipiel-Sztuka to aktorka, która znana była głównie z kultowej roli Halinki Kiepskiej w serialu Polsatu- “Świat według Kiepskich”. W ostatnim czasie artystka nie była aktywna zawodowo. W jednym z wywiadów mówiła o tym, jak bardzo czuje się samotna. Wiadomo także, że Sztuka zmagała się z depresją. Ponadto cierpiała na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. W ostatnim czasie artystka przebywała w hospicjum, a kontakt z nią miała jej przyjaciółka Renata Pałys, serialowa Helena Paździoch. 

ZOBACZ TAKŻE: Na to chorowała Marzena Kipiel-Sztuka!

9 czerwca w mediach pojawiła smutna wiadomość o śmierci aktorki. Informację tę przekazała Renata Pałys, aktorka i przyjaciółka Marzeny, która wcielała się w rolę Heleny Paździochy,   

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Sztuka - napisała na swoim profilu serialowa Paździochowa. 

Także produkcja serialu “Świat według Kiepskich” zamieściła wpis pożegnalny: 

Dzisiaj rano po ciężkiej chorobie odeszła Marzena Kipiel-Sztuka, wspaniała aktorka, przyjaciółka i dobry człowiek. Ale żaden artysta nie odchodzi naprawdę, dopóki żyje jego sztuka i pamięć o nim. Będziemy tęsknić 

Pogrzeb

Pogrzeb aktorki odbędzie się 13 czerwca w rodzinnym mieście Kipiel-Sztuki: 

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się dnia 13.06.2024 roku w Kaplicy Cmentarnej przy ulicy Wrocławskiej w Legnicy o godzinie 13:15, po czym nastąpi odprowadzenie do miejsca spoczynku - można przeczytać na klepsydrze. 

Ostatni wpis Marzeny Kipiel-Sztuki

Przed śmiercią aktorka przebywała w hospicjum, jednak nie wiadomo, z jakiego powodu zmarła. Artystka od wielu miesięcy nie była aktywna w swoich social mediach. Ostatni jej wpis na Facebooku wyciska łzy. Kipiel-Sztuka zapytała swoich obserwatorów, czy jeszcze ją kochają:  

Kochacie mnie jeszcze troszkę??? - zapytała Kipiel-Sztuka. 

"

"

Pod pytaniem pojawiło się wiele odpowiedzi od fanów serialowej Halinki. Internauci zapewniali, że nadal darzą ogromną sympatią swoją idolkę.

Udostępnij: