Wojciech Szczęsny po raz kolejny został ojcem!

Bramkarz polskiej reprezentacji, Wojciech Szczęsny, wraz z żoną, piosenkarką Mariną Łuczenko-Szczęsną, zostali rodzicami po raz drugi! Gratulujemy!

Wojciech Szczęsny po raz kolejny został ojcem!

Bramkarz polskiej reprezentacji, Wojciech Szczęsny, wraz z żoną, piosenkarką Mariną Łuczenko-Szczęsną, zostali rodzicami po raz drugi. O nadchodzącym powiększeniu rodziny para poinformowała w marcu, a niedługo potem Marina zdradziła, że spodziewają się córeczki.

ZOBACZ TAKŻE: Tragiczne wieści! Nie żyje księżna!

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła córeczkę

Noelia, córka Wojciecha Szczęsnego i Mariny Łuczenko-Szczęsnej, przyszła na świat kilka dni temu, ale dopiero w sobotę para podzieliła się tą radosną wiadomością, dołączając piękne rodzinne zdjęcie. Pod postem natychmiast pojawiły się liczne gratulacje. Witamy na świecie!

Noelia! Witaj na świecie nasza księżniczko. 3.7.2024. Chcielibyśmy kolejny raz z całego serca podziękować sztabowi medycznemu oraz dyrekcji szpitala im. Świętej Rodziny w Warszawie za wspaniałą opiekę, profesjonalizm i dyskrecję.

Miłość Wojtka i Mariny

Wojciech i Marina są razem od ponad dekady. Golkiper wspominał, że zauważył zdjęcie Mariny w internecie i od razu zwróciła jego uwagę. Po zdobyciu jej numeru telefonu musiał trochę powalczyć o jej względy. W 2015 roku Wojciech oświadczył się Marinie po dwóch latach związku, a w maju 2016 roku para wzięła ślub w Grecji. 30 czerwca 2018 roku na świat przyszedł ich syn, Liam.

Zdjęcie Wojciech Szczęsny po raz kolejny został ojcem! #1

13 marca tego roku małżonkowie ogłosili na Instagramie, że spodziewają się drugiego dziecka, pisząc:

Czekamy na ciebie.

Ich syn, Liam, z niecierpliwością oczekiwał na pojawienie się młodszej siostry. Marina wyjawiła, że chłopiec bardzo ucieszył się na wieść, że będzie miał rodzeństwo.

Prosił nas o rodzeństwo od zawsze. Cały czas mówi o bobasku, sprawdza w aplikacji, jak się rozwija. Całuje brzuszek, jak wychodzi do przedszkola i zwraca się do bejbiczka. Pomaga w wybieraniu imienia. Coś pięknego – dzieliła się Marina.

Choć Liam jeszcze nie w pełni rozumiał, co oznacza bycie starszym bratem, był bardzo podekscytowany.

Liam jest bardzo podekscytowany, cały czas przelicza, w którym jestem tygodniu i ile dni zostało do porodu. Gdy wychodzi do szkoły, całuje mój brzuszek, bo tak chce dać wsparcie swojej siostrzyczce – opowiadała później w wywiadzie.

W maju Marina ujawniła, że oczekują córki.

To dziewczynka. Nie jestem w stanie opisać naszej radości na wieść, że czekamy na małą córeczkę – napisała na Instagramie, publikując zdjęcia z luksusowego baby shower.

Udostępnij: