Dom

Koniecznie pozbądź się tej rzeczy do 21 marca! Ona przynosi pecha!

Jest wiele rzeczy, które są uważane za te, które przynoszą nam pecha. Okazuje się, że jest jedna rzecz w każdym domu, którą powinno się wymienić jeszcze przed nadejściem wiosny. Jeśli zaniedbamy ten szczegół, może to ściągnąć na nas nieszczęście.

Wiosna to czas odrodzenia i nowych porządków. Choć mówi się, że w marcu nie powinno się zabierać za generalne porządki, to wiele osób chce się pozbyć pozostałości po zimie i wejść w nową porą roku z pozytywną energią. Okazuje się jednak, że jest jedna rzecz, którą powinniśmy wymienić, aby nie kusić losu. Co więcej, powinno się to zrobić jak najszybciej, a najlepiej jeszcze przed nadejściem wiosny.

Przypomnijmy, że pierwszy dzień astronomicznej wiosny w 2023 roku wypada 20 marca. Natomiast wiosna kalendarzowa zawsze przypada 21 marca. Co przyniesie nam pecha, jeśli nie pozbędziemy się tego do pierwszego dnia wiosny?

ZOBACZ TAKŻE: „Lustereczko powiedz przecie…”: najpopularniejsze lustrzane przesądy

Tej rzeczy pozbądź się przed nadchodzącą wiosną

Okazuje się, że tą rzeczą jest wycieraczka! Przedmiot, który wydawałby się niepozorny, może przyciągnąć do naszego domu nieszczęście. Jest to także rzecz, która gromadzi w sobie sporo brudu i jak sądzą niektórzy, złej energii. Skąd taka teoria?

Zdjęcie Koniecznie pozbądź się tej rzeczy do 21 marca! Ona przynosi pecha! #1

Otóż choć nie wolno zapominać o tym, że wycieraczkę powinno się wymieniać regularnie, to zdecydowanie trzeba to zrobić przed nadejściem wiosny. Wiele osób sądzi, iż to właśnie w niej gromadzi się cała negatywna energia z jesieni i zimy. Wymieniając wycieraczkę możemy być pewni, że do naszego domu wkroczy nowa siła, która da domownikom chęć do działania. 

Przesąd ten istnieje już od wielu lat, tak samo, jak wiele innych wiosennych przesądów, które są bardzo ciekawe, jednak często zapomniane. Jeden z nich mówi także o tym, aby wraz z wiosną pozbyć się wszystkich niepotrzebnych rzeczy. Ich gromadzenie przynosi pecha i zakłóca przepływ energii w naszym otoczeniu. Uporządkowana przestrzeń pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie.

Wierzycie w przesądy? Znacie jakieś związane z nadchodzącą wiosną?

Udostępnij: