Piąty odcinek ”The Last of Us” obejrzymy wcześniej!

To świetna wiadomość dla fanów „The Last of Us”! Najnowszy odcinek serialu obejrzymy wcześniej! Wyjątkowo nie zostanie wyemitowany w poniedziałek, a już w piątek- 10 lutego!

  Piąty odcinek ”The Last of Us” obejrzymy wcześniej!

  Piąty odcinek "The Last of Us" miał być jak zwykle wyemitowany w poniedziałek. Jednak HBO podjęło decyzję, że wyjątkowo pojawi się wcześniej! Obejrzymy go już w piątek! Zostanie wyemitowany o 21:00 czasu amerykańskiego, czyli o 3:00 czasu polskiego.

  Skąd taka decyzja? Wszystko z powodu finału Super Bowl, czyli największego wydarzenia sportowego w Stanach Zjednoczonych, które będzie miało miejsce 12 lutego.

  „The Last of Us” to wielki hit HBO

  „The Last of Us” to ekranizacja kultowej gry studia Naughty Dog z 2013 roku na konsolę PlayStation. Akcja serialu toczy się w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych, 20 lat po wybuchu epidemii która zniszczyła całą cywilizację i zmieniła ludzi w potwory. Główny bohater to przemytnik Joel, który ma za zadanie eskortować nastoletnią dziewczynkę o imieniu Ellie do laboratorium w innej części kraju. Podczas wyprawy okazuje się, że dziewczyna może być kluczem do odnalezienia leku na morderczego wirusa.

  „Najlepsza ekranizacja gry w historii”

  Jak na razie wyemitowano cztery odcinki, ale już to wystarczyło by obwołać go nie tylko znakomitym serialem, ale najlepszą ekranizacją gry w historii! Dwa pierwsze odcinki spodobały się niemal wszystkim widzom i przyciągnęły przed ekrany rekordową ich ilość. Trzeci z powodu wątku homoseksualnego związku, wywołał niemałe poruszenie wśród części fanów… Jednak według krytyków, odcinek został uznany za jeden z najlepszych w historii telewizji.

  ZOBACZ TAKŻE: „The Last of Us” trzeci odcinek serialu wywołał ogromne KONTROWERSJE

  Serial bije rekordy popularności

  Serial z Pedrem Pascalem i Bellą Ramsey bije rekordy popularności i stał się fenomenem! Jego ogromna popularność zaskoczyła nawet samych twórców Craiga Mazina i Neila Druckmanna! Jak podaje magazyn „Variety” premierowy odcinek od czasu emisji, przyciągnął przed ekrany w samych Stanach Zjednoczonych aż 22 miliony widzów!

  Pierwszy sezon "The Last of Us" będzie liczył 9 odcinków. Pozostałe będą emitowane co tydzień. W telewizji obejrzymy je w na kanale HBO, w poniedziałki o 20:10. Natomiast online będzie można zobaczyć je dużo wcześniej, już z samego rana- o godz. 3:00.

  Udostępnij: