Co oglądać w marcu na Netflixie?

Wiosna na Netfliksie zapowiada się kwitnąco! W marcu możemy spodziewać się wysypu nowych filmów i seriali, a także wielkich hitowych powrotów! Sprawdź, co warto oglądać na platformie w nadchodzącym miesiącu!

  Co oglądać w marcu na Netflixie?

  Jak zapowiada Netflix na Facebooku:

  W marcu powróci nie TYlko wiosna.

  „TY”

  Wiosną obejrzymy drugą część 4. sezonu "Ty". Joe Goldberg w Londynie będzie musiał zmierzyć się z seryjnym mordercą polującym na jego znajomych z wyższych sfer, a także kimś ze swojej przeszłości…

  „Zabójcze wesele”

  To kontynuacja filmu „Zabójczy rejs” z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem w rolach głównych. Tym razem Audrey i Nick, którzy prowadzą swoją agencję detektywistyczną, wybierają się na wesele. Tam ponownie staną się świadkami międzynarodowej afery, która doprowadzi ich nawet do Paryża.

  „Cień i kość”

  W marcu na Netfliksie pojawi się długo wyczekiwany drugi sezon serialu „Cień i kość”.

  Generał Kirigan powraca z nową armią, która wydaje się niemożliwa do pokonania. Aby mieć z nim jakiekolwiek szanse, Alina Starkov i Mal Oretsev zbierają nowych, potężnych sojuszników i wyruszają w transkontynentalną podróż w poszukiwaniu dwóch mitycznych stworzeń mogących spotęgować moc dziewczyny. Z kolei w Ketterdamie szansa na zabójczy skok sprawia, że Wrony muszą stanąć naprzeciw legendarnej Przywoływaczki Słońca.

  ZOBACZ TAKŻE: Ofiary „Oszusta z Tindera” ogłosiły zbiórkę na spłatę długów! Chcą odzyskać ponad 3 mln zł! 

  „Luther: Zmrok”

  To filmowa kontynuacja hitowego serialu, który spodobał się wielu widzom Netfliksa!

  Genialny, ale zhańbiony londyński detektyw John Luther, którego męczy sprawa nierozwiązanego morderstwa, ucieka z więzienia, żeby dopaść sadystycznego seryjnego zabójcę.

  „Dzisiaj śpisz ze mną”

  W marcu będziemy mogli obejrzeć polski film na podstawie powieści Anny Szczypczyńskiej, o tym samym tytule. W rolach głównych Roma Gąsiorowska i Maciej Musiał.

  Nina ma poukładane życie: dobrą pracę, piękne córki i kochającego męża. Jednak z czasem czar w jej związku prysł. Kiedy małżeństwo Niny przeżywa kryzys, przypadkowo spotyka w pracy młodego i przystojnego stażystę. Jan wywraca jej świat do góry nogami i budzi w niej dziewczynę, którą była kiedyś, zanim została wzorową żoną i matką.

  „Fenomen”

  Na Netfliksie pojawi się pierwszy film dokumentalny o Jurku Owsiaku i historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Lider WOŚP  zdradza w jaki sposób zrodził się pomysł powołania Orkiestry oraz jak wyglądały trudne początki jej działalności. Przywołuje także całą historię 30 lat WOŚP, nie omijając tak trudnych tematów jak brutalny hejt, jaki na niego spadł. Film dokumentalny o twórcy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pokazuje jego przemianę – z beztroskiego hipisa w lidera ogromnego obywatelskiego ruchu i jeden z najważniejszych symboli wolnej Polski.

   

   

  Udostępnij: