„Krzyk VI”- kiedy premiera najbardziej wyczekiwanego horroru roku? (NOWY ZWIASTUN)

To jeden z najbardziej wyczekiwanych horrorów tego roku! „Krzyk VI” w kinach już od 10 marca! „Nowy Jork. Nowe zasady. W wielomilionowym mieście nikt nie usłyszy twojego krzyku…” Zobacz najnowszy zwiastun filmu!

  „Krzyk VI”- o czym będzie ten film?

  Po brutalnych zabójstwach, które po raz kolejny wstrząsnęły ich rodzinnym miasteczkiem, czwórka ocalałych bohaterów opuszcza legendarne Woodsboro. Pragną rozpocząć nowy rozdział życia. Przeprowadzają się do Nowego Jorku, dynamicznego, wielkiego miasta pełnego ludzi, które ma im pomóc zapomnieć o mrocznej przeszłości. Jednak Ghostface sprawi, że Nowy Jork mieć będzie jeszcze jeden powód, aby nigdy nie zasypiać.

  Zobacz najnowszy zwiastun filmu:

  Kiedy premiera „Krzyku VI”?

  Wierni fani serii od miesięcy nie mogli się doczekać kolejnej odsłony kultowego filmu. Na szczęście już niebawem będą mieli okazję go obejrzeć! 10 marca 2023 roku w kinach na całym świecie, w tym w Polsce, na ekrany wejdzie „Krzyk VI”!

  Współreżyser Tyler Gillett zapowiada, że szósta część filmu będzie naprawdę ekscytująca!

  Mamy tu wszystko to, co widzowie kochają w „Krzyku”, ale także kilka naprawdę fajnych niespodzianek. Chcieliśmy, by „Krzyk VI” był zaskakujący i interesujący, ale pozostał nadal „Krzykiem”.

  ZOBACZ TAKŻE: Znany wokalista zamordowany przez żonę! Wśród ofiar także teść i syn! Córka walczy o życie

  Odtwórczyni jednej z głównych ról Jenna Ortega, zdradza, że tym razem Ghostface będzie o wiele bardziej agresywny.

  Courtney Cox, która zagrała w „Krzyku” już po raz szósty, mówiła:

  Przeniesienie akcji z małego miasteczka i umieszczenie jej w sercu miasta, które nigdy nie śpi, jest naprawdę przerażające.

  Melissa Barrera, dodała:

  Atutem nowego filmu jest moim zdaniem to, że jesteśmy świadkami, jak na naszych bohaterów wpłynęły niedawne krwawe wydarzenia. Widzimy ciężar, który niosą na swoich barkach. Te przerażone dzieciaki uciekają, a Ghostface wciąż na nowo je odnajduje w najpiękniejszym, ale także najbardziej przerażającym mieście, tak bardzo zatłoczonym, obojętnym i  agresywnym.

  Kogo zobaczymy w filmie?

  Na ekran powróciły gwiazdy „Krzyku" z 2022 roku, w tym Jenna Ortega, Courtney Cox, Melissa Barrera oraz Mason Gooding. W obsadzie zobaczymy także takie sławy jak: Jasmin Savoy BrownHayden PanettiereSamara WeavingDermot Mulroney i Henry Czerny.

  Strach się bać… Nie możemy się już doczekać, a Wy?

   

  Udostępnij: