„Sukcesja” to serial, który stał się jednym z największych hitów HBO. Wielokrotnie nagradzana produkcja już dziś pojawi się na antenie TVN! Sprawdź, czy warto oglądać ten serial!

  „Sukcesja”- o czym jest ten serial?

  Władza, polityka, pieniądze i walka o wpływy. Produkcja przedstawia historię amerykańskiej rodziny Royów kontrolującej jedną z największych korporacji mediowych na świecie Waystar Royco. Kiedy głowa rodziny Logan Roy (Brian Cox) postanawia pójść na emeryturę, jego czwórka dzieci rozpoczyna długą i pełną zwrotów akcji batalię o władzę. Akcja serialu rozgrywa się w Nowym Jorku, a postaci inspirowane są w jakimś stopniu prawdziwymi magnatami świata wielkich mediów.

  ZOBACZ TAKŻE: Znany wokalista zamordowany przez żonę! Wśród ofiar także teść i syn! Córka walczy o życie

  Czy warto oglądać ten serial?

  Wielokrotnie nagradzany serial, podbił serca widzów na całym świecie. „Sukcesja” dwukrotnie została nagrodzona Złotym Globem w kategorii najlepszy serial dramatyczny. Zdobyła również 13 nagród telewizyjnych Emmy. Uznawana jest za jedną z najbardziej emocjonujących produkcji oryginalnych HBO. Wciąż nie wiesz, czy warto oglądać serial? Pochlebne recenzje mówią same za siebie (za filmweb.pl):

  "Sukcesja" to serial perfekcyjnie zrealizowany i pochłaniający widza. Opowiadana historia jest ważna i wciągająca, ale stanowi głównie tło do zobrazowania chorych relacji między członkami rodziny zdegenerowanych miliarderów. Pokazuje świat szklanych wieżowców, wielkich korporacji i gigantycznych pieniędzy. A w nim ludzi, którym nie powinno niczego brakować. Osób absolutnie oderwanych od rzeczywistości, zakompleksionych i nieszczęśliwych.

  „Sukcesja”: kiedy premiera w TVN?

  W efekcie fuzji Warner Bros. i Discovery "Sukcesja" trafi na antenę TVN. Premiera planowana jest na dzisiaj  (7 marca), na godzinę 23:25. Kolejne odcinki można będzie oglądać we wtorki o godz. 23:40. Na razie zaplanowano emisję pierwszego sezonu. Cały serial można zobaczyć na HBO MAX.

  Bogdan Czaja, group vice president, programming & operations w TVN Warner Bros. Discovery powiedział o serialu:

  Bycie częścią jednej z największych firm medialnych na świecie, jaką jest Warner Bros. Discovery, stwarza nam niezwykłą okazję do współpracy między różnymi kanałami i platformami streamingowymi, a jednocześnie promocji naszych najlepszych programów. Mam nadzieję, że wielu widzów, którzy dotąd nie mieli okazji poznać tego świetnego i wielokrotnie nagradzanego serialu będzie go mogło obejrzeć w otwartym kanale, a przy okazji sięgnie po nowy sezon w HBO Max. Jeśli ktoś dotąd nie poznał tego serialu to polecam, naprawdę warto.

   

  Udostępnij:

  Sklep