Przerażający horror o Puchatku wchodzi do kin! (ZOBACZ ZWIASTUN)

Wielbiciele klasycznej powieści A.A. Milne’a o przygodach sympatycznych zwierzątek ze Stumilowego Lasu, mogą się mocno zdziwić! W filmie „Puchatek: krew i miód” ukochani bohaterowie dzieci Puchatek i Prosiaczek, porzuceni przez Krzysia zmieniają się w żądne krwi bestie i rozpętują piekło w Lesie! Zobacz zwiastun przerażającego horroru!

  Kto z nas nie zna Kubusia Puchatka?

  Kubuś Puchatek to główny bohater powieści A.A. Milne’a z 1926 roku. Bohaterami książki są zwierzęta i zabawki, przyjaciele chłopca o imieniu Krzyś. Kubuś Puchatek, Prosiaczek, Tygrysek, Kłapouchy i Królik mieszkają razem w Stumilowym Lesie i tam przeżywają wiele niezwykłych przygód. „Kubuś Puchatek” to ponadczasowa powieść dla dzieci i dorosłych, do której wiele osób chętnie powraca, nawet po latach!

  Wielką popularność Kubusia Puchatka chcieli wykorzystać twórcy filmu „Puchatek: krew i miód”. Reżyser Rhys Frake-Waterfield postanowił reinterpretować klasyczną bajkę i przedstawić ukochanych bohaterów w zupełnie nowy, makabryczny sposób…

  ZOBACZ ZWIATUN:

   

  Przerażający horror o Puchatku wchodzi do kin!

  Już od najbliższego piątku (31 marca) do polskich kin wchodzi przerażający horror o Kubusiu Puchatku:

  Piękne czasy przyjaźni i przygód to już przeszłość. Krzyś dorósł i opuścił Stumilowy Las oraz swoich wiernych kompanów Kubusia i Prosiaczka, by rozpocząć dorosłe życie. Samotni i zgorzkniali Kubuś i Prosiaczek pogrążają się w smutku i pielęgnują w sobie gniew, który zmienia ich w dzikie bestie. Ich przysmakiem już nie jest miód, ale ludzka krew. A po nocach śnią o okrutnej zemście na dawnym przyjacielu. Tymczasem niczego niepodejrzewający Krzyś powraca, by przedstawić im swoją ukochaną. Nie wie, że nie wchodzi się dwa razy do tego samego lasu.

  ZOBACZ TAKŻE: „Całym sercem z Wami”: Piękny gest Kamila Stocha!

  Widzowie miażdżą Puchatka

  Choć film znalazł się na liście najbardziej oczekiwanych filmów roku, według serwisu IMDb, to ostatecznie nie zadowolił widzów. Światowa premiera horroru miała miejsce 26 stycznia, a krytycy i widzowie niemal od razu uznali, że to jeden z najgorszych obrazów w dziejach! Zarzucali mu kiepski scenariusz, tragiczną grę aktorską i zwykłą… głupotę.

  Czy wy wybierzecie się kina?

   

  Udostępnij: