Kultowy polski serial powraca na Netfliksa! Oglądacie „Ranczo”?

Fani „Rancza” byli zdruzgotani, gdy w grudniu 2022, Netflix ogłosił, że serial znika z platformy. Ci, którzy nie zdążyli obejrzeć wszystkich 130 odcinków lub chcą przypomnieć sobie najlepsze fragmenty z kultowego serialu, mogą odetchnąć z ulgą! „Ranczo” powraca!

  „I wilk syty, i Wilkowyje City” – kultowy serial powraca na Netfliksa!

  Netflix ogłosił wielki powrót kultowego serialu. Mowa o „Ranczu”, serialu o losach mieszkańców Wilkowyj, który był emitowany na antenie TVP w latach 2006-2016. Od 2020 roku wszystkie odcinki były dostępne również na platformie streamingowej. Widzowie przez dwa lata mogli śledzić aż 130 odcinków rozbitych na 10 sezonów. Niestety 15 grudnia 2022 roku, w związku z wygaśnięciem umowy licencyjnej z TVP, „Ranczo” zniknęło z Netfliksa. To nie spodobało się wielu fanom, którzy domagali się powrotu ulubionego serialu! Ich prośby zostały wysłuchane!

  https://fb.watch/jBGhBPuDsf/

  „Ranczo” ten serial pokochali Polacy

  Serial opowiadał o losach amerykanki Lucy, która po przyjeździe do małej wioski na Podlasiu dostaje w spadku dworek. Z biegiem czasu, w miarę jak poznawała mieszkańców Wilkowyi, jej życie zaczęło się coraz bardziej komplikować…

  Losy tej niewielkiej wiejskiej społeczności bez końca dostarczały widzom mnóstwa dobrej zabawy i przygód, które nikogo nie nudziły. Rozbrajające poczucie humoru, ciekawa fabuła i przede wszystkim dobrze nakreślone postacie, to było coś, co zatrzymywało w Wilkowyjach na długo i zachęcało do włączenia kolejnego odcinka.

  ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje Keith Reid. Autor hitu "Bielszy odcień bieli" miał 76 lat

  Czy będą nowe odcinki „Rancza”?

  Przez lata w tym komediowo- obyczajowym serialu występowało wielu najlepszych aktorów polskich, tworząc niezapomniane role. Warto wspomnieć chociażby o Cezarym Żaku, Arturze Barcisiu, Pawle Królikowskim, Ilonie Ostrowskiej, Piotrze Pręgowskim, Sylwestrze Maciejewskim, Franciszku Pieczce, Bogdanie Kalusie i wielu, wielu innych.

  Widzowie na okrągło oglądają powtórki „Rancza”, a wielu z nich chce jeszcze więcej. Niektórzy wciąż liczą na kolejne odcinki ulubionego serialu, który był wielkim hitem! Niestety kontynuacja serialu, stoi pod znakiem zapytania, odkąd choroba zabrała Pawła Królikowskiego, odtwórcę głównej roli, czyli uwielbianego przez widzów Kusego…

  Jeden z aktorów Jacek Kawalec, w rozmowie z „Faktem” powiedział:

  Nie mam jednak żadnych konkretnych wiadomości dotyczących kontynuacji. Mam świadomość, że to byłoby trudno wykonalne. Po pierwsze nie żyje Robert Brutter, który pisał "Rancz"o. Nie żyje też Paweł Królikowski, a postać, którą kreował, była osią całej opowieści. Według mnie tego się nie da zrobić.

   

  Udostępnij: