Najnowszy zwiastun filmu „Oppenheimera”! Nolan zrzuca BOMBĘ!

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu „Oppenheimer”. To historia oparta na faktach z życia twórcy bomby atomowej. Wiele wskazuje na to, że może być to najlepsze dzieło reżysera Christophera Nolana. Sprawdźcie sami!

  „Oppenheimer”- o czym będzie ten film?

  Film powstał na podstawie nagrodzonej Pulitzerem książki Kaia Barda i Martina J. Sherwina, pod tytułem „Amerykański Prometeusz. Triumf i tragedia Roberta Oppenheimera".

  Tytułowym bohaterem superprodukcji jest fizyk Robert Oppenheimer (w tej roli Cillian Murphy), profesor na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley. Naukowiec w czasie II wojny światowej, był dyrektorem naukowym tajnego amerykańskiego programu badawczego, znanego jako Projekt Manhattan. To rządowe przedsięwzięcie miało na celu opracowanie pierwszej w pełni kontrolowanej broni atomowej. Punktem kulminacyjnym tajnych badań, była udana detonacja bomby atomowej w ramach eksperymentu Trinity w 1945 roku. Z tego powodu Oppenheimer został nazwany ojcem bomby atomowej i przeszedł do historii! Niestety sukces naukowca okazał się mieć bardzo gorzkie konsekwencje…

  Najnowszy zwiastun filmu „Oppenheimer”

  Choć na ekranach kin zagości dopiero w lipcu 2023 roku, już teraz możecie zobaczyć najnowszy zwiastun superprodukcji „Oppenheimer”. Budzi wielkie emocje!

  Kogo zobaczymy w filmie?

  W obsadzie filmu znalazło się wiele znanych gwiazd! Oprócz Cilliana Murphy`ego w tytułowej roli, na ekranie wystąpią: Matt DamonRobert Downey Jr. i Emily BluntJosh HartnettFlorence PughRami MalekGary OldmanCasey Affleck, czy Benny Safdie.

  ZOBACZ TAKŻE: Poruszona Lewandowska komentuje śmierć skatowanego Kamilka

  To będzie najlepszy film Christophera Nolana

  Najnowszy film Christophera Nolana, reżysera takich hitów jak „Interstellar”, „Mroczny Rycerz”, czy „Dunkierka”, zapowiada się BOMBOWO. Wiele wskazuje na to, że może być to najlepszy film w karierze znanego reżysera i scenarzysty.

  W jednym z wywiadów Christopher Nolan przyznał, że film „Oppenheimer” był najtrudniejszym przedsięwzięciem w całej jego dotychczasowej karierze:

  To historia o ogromnym zasięgu i skali – powiedział. Mieliśmy duże wyzwania logistyczne i duże wyzwania praktyczne. Ale dzięki niezwykłej ekipie udało się pokonać trudności. Jestem podekscytowany tym, co mój zespół był w stanie osiągnąć.

   

   

  Udostępnij: