Co oglądać w weekend?

Przedstawiamy kilka filmów i seriali, które idealnie nadadzą się na weekendowy maraton! Komedia, kryminał, a może horror? Na pewno znajdziesz coś dla siebie! Sprawdź, co warto obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney+.

  Co oglądać w weekend?

  Weekend zbliża się wielkimi krokami, więc warto sprawdzić co przygotowały największe platformy streamingowe. Na Netfliksie, HBO Max i Disney+ znajdziecie sporo nowości. Oto najlepsze filmy i seriale do obejrzenia w sobotę i niedzielę!

  „Wielka” sezon 3 na HBO Max

  Uwielbiany serial opowiadający o losach carycy Katarzyny powraca z trzecim sezonem. W sobotę na HBO Max wyląduje wszystkie 10 odcinków, od których trudno będzie wam się oderwać! Zabawna, przewrotna, absurdalna i niepoprawna politycznie opowieść porwie was bez reszty.

  Caryca Katarzyna II (Elle Fanning) i jej mąż, car Piotr III (Nicholas Hoult) próbują uratować swoje małżeństwo. Przy tym Katarzyna zyskuje światowe uznanie szerząc idee oświecenia, a Piotr próbuje odnaleźć się w roli męża i ojca, lecz cień jego własnego ojca mu na to nie pozwala.

  „Bez grzechu” na HBO Max

  Ten brytyjski miniserial to wciągający thriller psychologiczny pokazujący relacje między pogrążoną w żałobie matką a mężczyzną przebywającym w więzieniu za zabójstwo jej córki.

  „Black Night” na Netflix

  Akcja koreańskiego serialu Netfliksa dzieje się w 2071 roku, w dystopijnym, zniszczonym przez zanieczyszczenie powietrza świecie, w którym obowiązuje ścisła hierarchia społeczna. Zwykłych ludzi ratują Rycerze Mroku – wyjątkowi dostawcy, narażający swoje życie, aby przetransportować niezbędne rzeczy.

  ZOBACZ TAKŻE: Wnuczka zarzuciła mi, że dostała za tani prezent na Komunię

  „Królowa Kleopatra” na Netflix

  To nowy serial dokumentalny Netflixa, który wzbudził sporo kontrowersji jeszcze przed premierą!

  Bohaterką tego sezonu jest Kleopatra, czyli najsłynniejsza, najpotężniejsza i najbardziej tajemnicza kobieta w dziejach, której uroda i miłostki ostatecznie przysłoniły jej najważniejszy przymiot - intelekt. Kleopatra - ostatnia z faraonów Egiptu - walczy w obronie swego tronu, rodu i dziedzictwa. Serial dokumentalny z wypowiedziami ekspertów i rekonstrukcjami zdarzeń.

  „Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów” na Netflix

  Ślub młodej królowej Charlotty z angielskim królem Jerzym rozpoczyna wielką historię miłosną, która odmienia londyński dwór.

  To romans, od którego wszystko się zaczęło. Historia królowej Charlotty, jej młodości, wyboistej drogi do władzy i skomplikowanego małżeństwa z królem Jerzym. Choć ich relacja jest narażona na wiele przeszkód, to udowadniają, że razem są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu i dokonać wielkich rzeczy, zmieniając oblicze królestwa.

  „Jeszcze żyje” na Disney+

  To nowy serial komediowy Disneya, oparty na książce Confessions of a Forty-Something F**k Up autorstwa Alexandry Potter. Produkcja opowiada o Nell Stevens, kobiecie po 40-tce, która jest świeżo po rozstaniu, chce rozpocząć życie od nowa, postanawia zatem podjąć się nowej pracy… pisania nekrologów! Gdy zaczyna się tym zajmować, otrzymuje niespodziewane rady odnośnie pisania z niezwykłego źródła.

   

  Udostępnij: