Nadchodzi „Kopciuszek” w wersji dla dorosłych!

Szykuje się kolejny krwawy horror na podstawie kultowej bajki dla najmłodszych. Nadchodzi nowa wersja „Kopciuszka”! Tym razem tylko dla dorosłych! Kiedy premiera filmu?

  To nie pierwszy horror na podstawie kultowej bajki

  Krwawa opowieść o Kopciuszku to nie pierwszy horror zrealziowany na podstawie kultowej bajki. Wielką popularność Kubusia Puchatka postanowili już wykorzystać twórcy filmu „Puchatek: krew i miód”. Reżyser Rhys Frake-Waterfield reinterpretował klasyczną bajkę i przedstawił ukochanych bohaterów w zupełnie nowy, makabryczny sposób…

  W horrorze Puchatek i Prosiaczek, porzuceni przez Krzysia zmieniają się w żądne krwi bestie i rozpętują piekło w Stumilowym Lesie!

  ZOBACZ TAKŻE: Nad Polskę zawita antycyklon. Meteorolodzy ostrzegają przed poważnymi skutkami

  Widzowie miażdżą nowego Puchatka

  Choć film znalazł się na liście najbardziej oczekiwanych filmów roku, według serwisu IMDb, to ostatecznie nie zadowolił widzów. Światowa premiera horroru miała miejsce 26 stycznia, a krytycy i widzowie uznali, że to jeden z najgorszych obrazów w dziejach! Zarzucali mu kiepski scenariusz, tragiczną grę aktorską i zwykłą… głupotę.

  To nie zniechęciło reżysera. Rhys Frake-Waterfield zapowiedział niedawno, że nakręci kontynuację filmu, a oprócz tego pracuje też nad kolejnymi produkcjami z gatunku: "Peter Pan's Neverland Nightmare" ("Piotrusia Pana Koszmar z Nibylandii") oraz "Bambi: The Reckoning" ("Bambi: Dzień sądu").

  Nadchodzi „Kopciuszek” w wersji dla dorosłych!

  Okazało się, że wyjątkowo złe recenzje niskobudżetowych horrorów nie zniechęciły twórców do tworzenia kolejnych produkcji tego typu. Jak donosi portal Bloody Disgusting rozpoczęto prace nad filmem "Klątwa Kopciuszka". Główną rolę ma zagrać Kelly Rian Sanson, w przyrodnie siostry wcielą się Lauren Budd i Mia Brown, w macochę Danielle Scott, a wróżkę zagra Chrissie Wunna.

  Produkcją filmu i jego dystrybucją zajmą się firmy ChampDog Films oraz ITB Studios. Scenariusz filmu napisał Harry Boxley ("Easter Bunny Massacre: The Bloody Trail"), a jego reżyserią zajmie się Louisa Warren, która była reżyserką  m.in. pięciu części horroru o Wróżce Zębuszce

  Choć szczegóły fabuły nie są jeszcze znane, to aktorzy mają pojawić się na planie już w czerwcu. Premiera morderczego „Kopciuszka” będzie mieć miejsce już w październiku 2023 roku!

  Wybieracie się do kina na „Kopciuszka” w wersji dla dorosłych?

  Udostępnij: