Podobało ci się „Królestwo Planety Małp”? Oto podobne filmy!

W maju w kinach zadebiutowało „Królestwo Planety Małp”, czyli kolejna odsłona kultowego uniwersum science fiction, rozgrywająca się niemal trzysta lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Jeśli film ci się podobał, mamy dla ciebie propozycje podobnych produkcji,  które warto obejrzeć!

"Królestwo Planety Małp” w kinach!

W maju w kinach zadebiutowało „Królestwo Planety Małp”, czyli kolejna odsłona kultowego uniwersum science fiction. W nowym filmie Wesa Balla małpy stworzyły swoją własną cywilizację, podczas gdy ludzie cofnęli się do prymitywnego stanu dzikości. Nowy przywódca małp pragnie ustanowić despotyczne rządy i podporządkować sobie inne grupy. Aby to osiągnąć, szuka pozostałości ludzkiej technologii, która da mu przewagę nad innymi klanami...

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje znany polski aktor...

Gdy nowy tyraniczny przywódca małp buduje swoje imperium, młoda małpa podejmuje trudną podróż, która skłoni ją do kwestionowania wszystkiego, co dotąd znała o przeszłości, i podejmowania decyzji, które zdefiniują przyszłość zarówno dla małp, jak i dla ludzi.

Zdjęcie Podobało ci się „Królestwo Planety Małp”? Oto podobne filmy! #1

Podobał ci się ten film? Sprawdź inne propozycje!

„Godzilla i Kong: Nowe imperium”

Walka gigantów trwa!. Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Godzilla i Kong: Nowe imperium dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

„Meg”

Pięć lat temu komandor Jonas Taylor, ekspert od nurkowania, natknął się na nieznane zagrożenie w głębinach Rowu Mariańskiego, zmuszając go do przerwania misji i pozostawienia części załogi. To tragiczne wydarzenie przyniosło mu zwolnienie ze służby w atmosferze skandalu. Jednakże to, co ostatecznie zniszczyło jego karierę, małżeństwo i zabrało mu resztki honoru, było opowieścią bez dowodów, o ataku przez ogromne, ponad 20-metrowe stworzenie, które miało wyginąć ponad milion lat temu. Kiedy jednak zatopiona łódź podwodna zostaje odkryta z byłym małżonkiem komandora i członkami załogi na pokładzie, to właśnie do niego dzwonią. Jonas, mając nadzieję na odzyskanie dobrego imienia lub podjęcie desperackiej misji ratunkowej, musi zmierzyć się ze swoimi lękami i ryzykować życiem, pytając siebie jedno zasadnicze pytanie: Czy możliwe jest, że Carcharodon Megalodon - największy morski drapieżnik, jaki kiedykolwiek żył - nadal jest na wolności... polując na nowe ofiary?

„Jurassic World Dominion”

Jurassic World Dominion rozgrywa się cztery lata po katastrofie na Isla Nublar. Dinozaury teraz współistnieją i polują obok ludzi na całym globie. Ta delikatna równowaga zmieni bieg historii i ostatecznie ustali, czy ludzie pozostaną najwyższymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. Jurassic World Dominion obiecuje pokazać dinozaury, których dotąd nie widzieliśmy, zapewnić ekscytującą akcję i zaskakujące nowe efekty wizualne.

Udostępnij: