Przeciwieństwa, które się nie przyciągają: te znaki zodiaku nie stworzą udanego związku!

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają. Ale czy zawsze ta zasada sprawdza się w miłosnych relacjach? Istnieją takie połączenia znaków zodiaku, które nie mają szans na stworzenie udanego związku. Są niczym ogień i woda!

  Te znaki zodiaku nie stworzą udanego związku! Różnice charakterów są nie do pokonania! Lew i Skorpion

  Lew i Skorpion to przeciwieństwa, które tworzą mieszankę wybuchową. Mimo silnej fascynacji i namiętności, nie wytrzymają wzajemnych pretensji, oskarżeń i kłótni. Lew jest energiczny, aktywny i przebojowy. Lubi flirtować i otaczać się wianuszkiem adoratorów, a bycie w centrum uwagi jest dla niego stworzone. Skorpion z kolei jest zamknięty w sobie, nieufny, bywa zaborczy i przesadnie zazdrosny. Ich związek nie ma szans na przetrwanie.

  Koziorożec i Bliźnięta

  Koziorożec potrafi być najbardziej pesymistycznym ze znaków. Wiecznie się zamartwia i snuje czarne scenariusze. Spontaniczne i energiczne Bliźnięta nie będą potrafiły tego wytrzymać. Wieczny pesymizm Koziorożca będzie źle na nie oddziaływał i wysyłał z nich energię. Niestety to połączenie nie może się udać!

  Panna i Byk

  Oba te znaki to prawdziwe uparciuchy, które uwielbiają stawiać na swoim. Jeden uwalnia w drugim same najgorsze cechy. Na dodatek Panna i Byk są do siebie podobni pod wieloma względami. Ambitni, uparci i przekonani o własnej wyjątkowości. Wciąż będą rywalizować i ze sobą konkurować. Jedno stale będzie się starało przyćmić drugie. To nie może skończyć się dobrze!

  Rak i Strzelec

  Te znaki zodiaku się ze sobą nie dogadają! Rak jest wrażliwy i w związku potrzebuje częstych zapewnień miłości. Niestety skryty i wycofany Strzelec nie jest w stanie mu tego zapewnić. Przez to Rak będzie czuł się odrzucony, niekochany i nieakceptowany, a to sprawi że prędzej czy później się wycofa. To głęboko zrani Strzelca, który długo będzie cierpiał i przeżywał rozstanie. Związek tych znaków zodiaku nie będzie należał do udanych.

  Byk i Wodnik

  Byk i Wodnik to przeciwieństwa, które nie mają szansy się przyciągnąć. Ich związek będzie pełen pasji i namiętności, ale też dramatycznych upadków i awantur. Trudno będzie im się dogadać, a w razie nieporozumień dojść do kompromisu. W ich relacji ciągle będą lecieć iskry, a kłótnie i awantury będą codziennością. Ta wybuchowa mieszanka charakterów to przepis na katastrofę.

  ZOBACZ TAKŻE: Wojna na południu Polski? Przerażająca przepowiednia dla naszego kraju

   

  Udostępnij: