Kobiety spod tych znaków zodiaku to najgorsze teściowe! Należysz do nich?

Jak twierdzą astrologowie, znaki zodiaku wiele mówią o naszych wielu cechach. Według nich z horoskopu możemy odczytać, jakimi będziemy żonami, matkami, a także … teściowymi. Zobaczcie, które kobiety są najgorszymi teściowymi? Wróżka Roma przedstawiła ranking!

Z całą pewnością wielu z nas wierzy w horoskopy i często uzależnia swoje wybory właśnie od układu gwiazd. Nie raz pisaliśmy o tym, które znaki zodiaku nie nadają się na żony lub mężów, albo są okropnymi kłamczuchami. Tym razem pod lupę wzięliśmy kobiety, które według Wróżki Romy nie nadają się na teściowe. Poznajcie sześć znaków zodiaków, które według gwiazd nie są dobrymi teściowymi. Należysz do nich? Czy może masz taką teściową?

Które kobiety nie są dobrymi teściowymi?

Panna

Kobieta pod tego znaku zodiaku nie może pogodzić się z utratą swojego syna i faktu, że opiekuje się nim inna. Obiera taktykę, aby blisko trzymać swoją synową i na swój sposób z nią rywalizować.

Bliźnięta

Teściowe spod znowu bliźniąt bardzo chcą przyjaźnić się ze swoimi synowymi. Są na tyle natrętne, że mogą je osaczać, co nie zawsze może podobać się zarówno synowej, jak i synowi.  

Ryby

Kobiety spod znaku Ryb są bardzo złośliwe i lubią wbijać szpilę swojej synowej. Każde spotkanie z taką teściową pozostawia spory niesmak i może skończyć się awanturą.

Strzelec

Teściowe spod znaku Strzelca są bardzo ciekawskie i chcą wszystko wiedzieć na temat związku swojego syna. Lepiej nie opowiadać jej o problemach w związku.

Baran

Kobieta spod tego znaku zodiaku często wypowiada się wtedy, gdy nikt nie prosi ją o zdanie. Wtrąca się i jej zdaniem wie wszystko najlepiej. Co więcej często zdarza się jej mieć kąśliwe uwagi.

Byk

Teściowa spod tego znaku zodiaku jest bardzo zazdrosna i na próżno oczekiwać od niej pochwał. To typ kobiety, który nie powie szczerze o co jej chodzi, a obgada swoja synową za jej plecami.  

ZOBACZ TAKŻE: Te kobiety to najgorsze żony

Udostępnij: