Mężczyznę spod tego znaku najtrudniej w sobie rozkochać! To jak trafić szczęśliwy los na loterii

Mężczyźni spod znaku zodiaku Wodnika, to idealni partnerzy do stworzenia udanej relacji. Niemniej jednak to właśnie Wodnik jest facetem, którego najtrudniej zdobyć, ale jest i na niego sposób. Jak rozkochać w sobie Wodnika?

Jaki jest mężczyzna Wodnik?

Mężczyźni urodzeni między 20 stycznia a 18 lutym, to zodiakalne Wodniki. Wolność dla nich jest potrzebna do życia tak samo, jak powietrze i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to właśnie Powietrze jest ich żywiołem. Mężczyzna Wodnik uchodzi za gentlemana. Jest to facet niezwykle tolerancyjny, towarzyski, kontaktowy. Jest również niepoprawnym idealistą.

Mężczyzna Wodnik charakteryzuje się chęcią do działania, elastycznością i zmiennością. Są to osoby ciekawe świata ze zdolnością do abstrakcyjnego myślenia. Kochają podróże, dzięki którym zbierają życiowe doświadczenia. Są to również osoby bogate duchowo, wyróżniające się swoją oryginalnością i lubiące przebywać w towarzystwie ciekawych osobowości. Nie lubią być od nikogo zależni, dlatego też uchodzą za mężczyzn, których naprawdę ciężko zdobyć.

ZOBACZ TAKŻE: Te cztery znaki zodiaku to najlepsi kochankowie!

Zdjęcie Mężczyznę spod tego znaku najtrudniej w sobie rozkochać! To jak trafić szczęśliwy los na loterii #1

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Wodnika?

Mężczyzna Wodnik wprost przyciąga do siebie płeć piękną, jednak aby zdobyć jego serce, trzeba się nieźle natrudzić. O ile łatwo jest go uwieść, to znacznie trudniej zdobyć jego zaufanie. Wodniki nie lubią składać deklaracji i obiecywać za wiele. Cenią sobie wartościowych rozmówców, a w kobietach cenią sobie otwartość w wyrażaniu poglądów.

Aby zdobyć Wodnika pamiętaj, że nie można go do niczego zmuszać. Pokaż mu, że też potrafisz inspirować do działania, co sprawi, że staniesz się dla niego ciekawa. Nigdy nie stawiaj go przed faktem dokonanym, bo to właśnie Wodniki lubią być pomysłodawcami.

Wodniki, choć zwracają uwagę na wygląd, to nie „złapiesz” go na modne ubrania, bo z najnowszymi trendami są na bakier. Przy nim bez dwóch zdań możesz czuć się na luzie. Najważniejsze, aby go nie osaczać i dać mu czas, aby to on zaczął o tobie fantazjować. Kiedy tylko Ci się to uda wiedz, że zdobyłaś najlepszego mężczyznę wśród wszystkich znaków zodiaku.

Do Wodnika najlepiej pasują kobiety spod znaku: Wagi, Bliźniąt, Strzelca i Barana. Szansę na zdobycia Wodnika mają również Lwy, jednak muszą liczyć się z tym, że relacja z nim będzie raczej burzliwa. Na koniec warto podkreślić, że dla mężczyzny Wodnika ważniejsza od miłości jest przyjaźń. Kiedy tylko uzna cię za swojego przyjaciela wiedz, że jest cały Twój.

ZOBACZ TAKŻE:  Oni żyją najdłużej. Te znaki zodiaku cechuje długowieczność

Udostępnij: