Faceci spod tych znaków zodiaku to prawdziwi ogierzy! Niemal ciągle myślą tylko o jednym

Mężczyźni spod tych trzech znaków zodiaku najczęściej myślą o seksie i jest to poparte konkretnymi badaniami. Zobacz, czy jesteś w tym gronie.

Brytyjska marka Lovehoney przeprowadziła badania konsumenckie, które jasno przedstawiły, że mężczyźni urodzeni pod znakami zodiaku Raka, Byka oraz Bliźniąt niemal bez przerwy myślą o igraszkach z drugą połówką.

Badania przeprowadzane były od stycznia 2020 roku do grudnia 2021 roku, któremu poddani byli konsumenci kupujący gadżety erotyczne. Nabywający towary podawali przy sprzedaży datę swojego urodzin, co łatwo wykazało, spod którego są znaku zodiaku. Okazało to, że wśród nich najwięcej było Raków, Byków oraz Bliźniąt, stąd też wyprowadzono tezę, że osoby te posiadają największe libido i nie boją się eksperymentować w łóżku.

Te znaki zodiaku mają największe Libido:

RAK

Raki są niezwykle wrażliwe. Zwykle nie są zainteresowani przelotną znajomością i romansem. Zależy im na tym, aby stworzyć ze swoją partnerką trwałą więź emocjonalną, które będzie trwać latami, albo i całe życie i nie rozpadnie się po kilku dniach, czy tygodniach.

Chociaż mężczyźni Raki bywali nieśmiali, potrafią w całości oddać się swojej partnerce, myśląc o tym, żeby zaspokoić nie tylko potrzeby swoje, ale i jej.

BYK

Mężczyźni, którzy są zodiakalnymi Bykami, należą do grona wyjątkowo upranych osób, które lubią stawiać na swoim. Nie lubią być zaskakiwani i nie sami nie lubią zaskakiwać swoje partnerki, co nie oznacza, że o nie nie dbają. Byki to namiętni kochankowie, którzy poświęcają sporo czasu, żeby zadowolić swoją ukochaną w łóżku.

Zobacz także: Osoby spod tych znaków zodiaku NIE ZNOSZĄ świąt Bożego Narodzenia!

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta znane są ze swojego podwójnego oblicza. Kobiety, które chcą związać się z zodiakalnym bliźniakiem, powinny liczyć się z tym, że ma on dwie twarze. Nie jest stały w uczuciach, ale gdy już się zakocha, jest w stanie poświecić się dla partnerki.

Nie lubi rutyny, także w łóżku, dlatego uwielbia eksperymentować.

 

Udostępnij: